2 sesutės - blakstienų priauginimo mokymų centras 2 sesutės - blakstienų priauginimo mokymų centrasTurima plataus spektro blakstienų priauginimo mokymų programų bazė gali pasiūlyti kursus tiek pirmuosius prisilietimus prie šio meno darantiems, tiek jau techniką įvaldžiusiems, tačiau norintiems pasitobulinti, blakstienų priauginimo meistrams.
Privatus vaikų darželis Vilniuje Privatus vaikų darželis Vilniuje„Vaikystės takas” - modernus privatus vaikų darželis Vilniuje, įsikūręs gamtos apsuptame Žvėryno rajone.
Kirus Academy Kirus AcademyNori išmokti 3D animacijos ir modeliavimo, bet neturi 4 metų studijoms? Išmok modeliuoti 3D ir prisijunk prie mūsų žaidimų kūrimo komandos! Parodęs pažangą ir gebėjimus, garantuotai gausi darbo ar praktikos vietą mūsų komandoje
Vilniaus r. Veriškių pradinė mokykla Vilniaus r. Veriškių pradinė mokyklaVilniaus r. Veriškių pradinės mokyklos, mokytojos Valdonės Navickaitės internetinė svetainė.
Kalbų mokykla Kalbų mokykla Educo bene kviečia visus, norinčius patobulinti anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų, italų, ispanų, arabų kalbas. Taip pat siūlome atgaivinti Lietuvių kalbos žinias.
ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimai ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimaiISPADO - tai profesionali SPA bei grožio verslo konsultacinė įmonė, pasižyminti aukšta mokymų, paslaugų ir prekių kokybe, dirbanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose (Rusijoje, Europoje).
UAB Vidratas UAB VidratasUAB Vidratas - vairavimo mokykla Klaipėdos centre, kuri ruošia B kategorijų vairuotojus.
Kursų centras Kursų centrasMokymo centras - individualūs ir grupiniai kursai, seminarai, web seminarai, mokymai.