Matematikos ir statistikos uždavinių sprendimai ir paaiškinimai Matematikos ir statistikos uždavinių sprendimai ir paaiškinimaiPagalba sprendžiant aukštosios matematikos ir statistikos uždavinius. Aukštosios matematikos ir statistikos mokymas nuotoliniu būdu.
PagalbaMokiniui.Lt - Nemokami pratybų atsakymai PagalbaMokiniui.Lt - Nemokami pratybų atsakymaiSvetainėje rasite nemokami pratybų atsakymai pasitikrinimui, namu darbu atsakymai, nereikalinga jokia registracija norint peržiūrėti pratybų atsakymus ir puslapių peržiūra yra visiškai nemokama jokiu vipu ar tasku, taip pat šioje svetainėje galite rasti virš 200 pratybų, konspektai dvyliktokui, rašto darbai.
Nemokamas skelbimu portalas studentams ir moksleiviams www.thanks.lt Nemokamas skelbimu portalas studentams ir moksleiviams www.thanks.ltNaujas nemokamų skelbimų portalas studentams ir moksleiviams. Pas mus galite rasti Jums reikalingas knygas ir konspektus, kambarioką, kelionės draugą, darbą ar praktiką.
Matematikos GURU Matematikos GURUMatematikos GURU - mokomės matematikos smagiai ir įdomiai. Teorija ir praktika, vaizdinė medžiaga ir video komentarai - viskas ko reikia matematikos žinių gilinimui
Darbuotojai, laisvai samdomi studentai Darbuotojai, laisvai samdomi studentaiVisi studentai susiduria su tuo, kad reikia daryti daug darbų, kurie yra ne pagal specialybę, todėl visiškai neįdomūs, o juos padaryti užima labai daug laiko. www.nedaryk.lt - tai sistema, leidžianti tuos darbus deleguoti tiems, kas juos atliks profesionaliau, greičiau bei kokybiškiau.
Pratybų atsakymai nemokamai Pratybų atsakymai nemokamaiMūsų svetainė išsiskiria tuo, kad joje pateikiama visų klasių nemokami pratybų atsakymai. Svetainėje visa medžiaga sudėliota taip, kad kiekvienam svetainės lankytojui būtų patogu rasti reikiamą informaciją. Svetainę nuolatos stengiamės tobulinti pagal lankytojų pageidavimus.
Clef, Lietuvos studentų frankofonų klubas Clef, Lietuvos studentų frankofonų klubasCLEF tikslas – sudominti Lietuvos žmones frankofonija, kaip pasauline Humanizmo, Taikos ir Demokratijos idėja. Siekdamas šio tikslo, klubas CLEF organizuoja kultūrinius renginius, mokslinius seminarus, susitikimus su įdomiais žmonėmis.