Antikvariatas AntikvariatasPrekiaujame tik originaliais antikvariniais daiktais, padedame rinkti kolekcijas ar rasti tam tikrus daiktus pagal užsakymus.
Aukcionai | Aukcionukai.LT nemokamai Aukcionai | Aukcionukai.LT nemokamaiAukcionukai.LT - Aukcionai , skelbimai Lietuvoje parduok savo siūlomą prekę ar paslaugą arba įsigyti už sutartą kainą.
Miško Aukcionas Miško AukcionasMiško aukcionas yra unikali miško prekyvietė internete, kuri veikia tradicinio aukciono principu – miško pardavėjas pristato savo parduodamą mišką ir nurodo minimalią kainą, o miško pirkėjai varžosi dėl teisės pasiūlytą mišką įsigyti keldami kainą. Aukcioną laimi tas, kieno kaina aukcionui pasibaigus yra didžiausia. Aukciono laimėtojas suvedamas su miško pardavėju ir toliau vykdomas miško pirkimo sandoris.
Vienetiniai rankų darbo gaminiai Vienetiniai rankų darbo gaminiaiŠio internetinio puslapio idėja yra suvienyti Lietuvos menininkus, tautodailininkus, baldų gamintojus, išskirtinio dizaino ir įvaizdžio kūrėjus. Turime svajonę atskleisti jų gabumus bei pateikti neeilinius šių gamintojų-kūrėjų sprendimus Jums, išskirtinumų ieškotojams.
Nemokami skelbimai Lietuvoje Nemokami skelbimai LietuvojeKlasifikuotų skelbimų portalas oimarket siūlo įsidėti nemokamą skelbimą ir jš parodyti visiems. Jeigu teikiate paslaugas arba patys ieškote, kad jums galėtų atlikti darbus. Taip pat čia rasite daugybę naudotų daiktų, pavyzdžiui buitinės techikos, mobiliųjų telefonų, kompiuterių, drabužių, automobilių ir kitų įvairiausių dalykų. Oimarket portalas siūlo susikurti pardavėjo profilį, kuriame galėsite pateikti tik savo skelbimus bei aprašymą apie savo veiklą.
Gerų aukcionų puslapis. Junkis ir TU!!! Gerų aukcionų puslapis. Junkis ir TU!!!Gerų aukcionų puslapis, kurioje klientai-vartotojai turi galimybę pirkti ir/ar parduoti prekes ir/ar paslaugas, dalyvauti daiktų ir/ar paslaugų aukcione, siūlyti savo kainą aukcione už prekes ir/ar paslaugas bei naudotis kitomis svetainės pateikiamomis paslaugomis.
KLONDAJK.LT KLONDAJK.LTKLONDAJK.LT - Čia nemokama, patogu ir paprasta. Čia ieško, siūlo, maino, dovanoja, perka ir parduoda. Čia visų tipų skelbimai: butai, darbas, automobiliai, elektronika, gyvūnai, pažintys, paslaugos, kelionės.
Aukcionas 123 Aukcionas 123Gyvas aukcionas internete Lietuvoje! Didelis prekių pasirinkimas. Siūlyti kainas už norimas prekes galite jau dabar.
NTAukcionai.lt - Nekilnojamo turto aukcionai NTAukcionai.lt - Nekilnojamo turto aukcionaiNekilnojamo turto aukcionų svetainė, čia galite pirkti, parduoti, išnuomoti ar išsinuomoti nekilnojamą turtą.
uBuy.LT uBuy.LTEl. parduotuvė, aukcionai, specialūs pasiūlymai, valandos pasiūlymai, akcijos, nuolaidos ir daug kitų pramogų specialiai Jums.