puikiosdovanos.lt puikiosdovanos.ltSmagios, išskirtinės dovanos gimtadieniams, jubiliejams, šventėms, vakarėliams, bernvakariams, mergvakariams.
Vienetinės, autorinės dovanos Vienetinės, autorinės dovanosStilizuoti autoriniai darbai iš lino: staltieses, aplikacijos, stilizuoti žaislai tinkantys interjero dekoravimui. Dekoruoju teptuku su tekstilės dažais. Galite pažiūreti keramika ir aliejumi tapytus paveikslus. Darau pagal užsakymus įvairius kitus rankdarbius.
Dovanos, dovanų skelbimai, dovana kiekvienam Dovanos, dovanų skelbimai, dovana kiekvienamDovanos, dovanų skelbimai, dovana kiekvienam. Dovanos vyrams ir moterims, dovana bosui ar artimam žmogui. Dovanų tinklapiai.
Cera - reklaminiai suvenyrai Cera - reklaminiai suvenyraiMetalinių medalių, ženkliukų, apdovanojimų projektavimas ir gamyba. Taip pat keraminiai, metaliniai ir plastmasiniai raktų pakabukai, emblemos, reklaminiai suvenyrai, verslo dovanos, prizai, dovanos.
Alpera - metalo dirbiniai Alpera - metalo dirbiniaiwww.alpera.lt - Metalo dirbinių projektavimo, gamybos ir prekybos įmonė. Pagrindinė įmonės produkcija – verslo dovanos, ordinai, medaliai, ženkliukai, pareigūnų skiriamieji ženklai, prizai, suvenyrai, papuošalai ir kt.
DovanuKuponai.com DovanuKuponai.comEgzotiškos dovanos internetu, arbatos ceremonijos, taikos pypkės ritualas, šokolado ceremonija ir kt.
Laisvalaikio dovanos - Dovanok įspūdžius! Laisvalaikio dovanos - Dovanok įspūdžius!2006 m. startavusi www.laisvalaikiodovanos.lt yra e-parduotuvė, kurioje galima įsigyti originalių įspūdžio dovanų, teikiančių neišblėstamus ir nedulkančius prisiminimus. Pristatoma per 1 darbo dieną.
Skanios gėlės Skanios gėlėsGražios, ryškios ir skanios puokštes ir kompozicijas iš saldainių kiekvienam gyvenimo atvejui Jums, Jūsų artimiesiems, draugams ir partneriams. Tokia dovana ne tik pakels nuotaiką, bet ir pagražins rimto dizaino patalpas (ofisą, posėdžių sales, restoranus), taip pat maloniai papildys jaukią namų aplinką.
Grožio dovanos Grožio dovanosGrožis, dovanos, dovanų čekiai, kosmetikos, masažai, kūno procedūros
JIJI - kojinės, pėdkelnės, kelnaitės, naktinukai, dovanos JIJI - kojinės, pėdkelnės, kelnaitės, naktinukai, dovanosJIJI ir Išdykėlė yra originalaus apatinio trikotažo ir aksesuarų e-parduotuvės. Asortimentą sudaro apatinis trikotažas, kojinės, pėdkelnės, viso kūno kojinės, kelnaitės, marškinėliai, naktinukai, bikiniai, šventinė apranga, dovanos, aksesuarai - taipogi dideli dydžiai XL, XXL, XXXL.