Statybų Paslaugos Statybų PaslaugosStatybų Paslaugos - svetainė skirta visiems teikiantiems/siūlantiems statybų paslaugas.
DANIELE - Sigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS) DANIELE - Sigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS)DANIELE — profesionalaus interjero dizainerio pagalba, interjero dizaino studija, interjero studija, DANIELE studija, dizaino sprendimai, dizaineris, privatūs dizainai, virtuvės dizainai
Interneto ir reklamos projektai Interneto ir reklamos projektaiVertikalus Dizainas – interneto ir reklamos projektai, puslapių talpinimas, firminis stilius, spaudos darbai, fotografija ir kitos paslaugos.Projektus vykdome Lietuvoje, Švedijoje ir Airijoje, o nuo 2008 metų pabaigos ir Didžiojoje Britanijoje.
Itempiamos lubos namams ir komercinėms patalpoms Itempiamos lubos namams ir komercinėms patalpomsAukščiausios kokybės įtempiamos lubos namams ir komercinėms patalpoms. Turime plačiausią ir įvairaus sudėtingumo įtempiamų lubų pasirinkimą. Mes savo klientams siūlome ir montuojame, tik aukščiausios kokybės, ekologiškas įtempiamas lubas.
Plastikinių langų, šarvuotų durų, spynų remontas Plastikinių langų, šarvuotų durų, spynų remontasŠarvuotos durys. Lauko durys. Laiptinės, rūsio, sandėlio durys. Telefonspynės. Plastikiniai langai, durys, pertvaros. Šarvuotų durų, spynų , plastikinių langų remontas ir priežiūra. Platus vidaus durų pasirinkimas: faneruotos vidaus durys, laminuotos vidaus durys, vidaus durys iš medžio masyvo. Montavimas, apdaila. Balkonų stiklinimas berėme ir rėminta slankiąja sistema.
Individualus drabužių siuvimas Individualus drabužių siuvimasIndividualus drabužių siuvimas pagal klientų matus ir pageidavimus.Siuvimas nestandartinėms figūroms
PromoZET - visi reklaminiai gaminiai TIK reklamos agentūroms, studijoms PromoZET - visi reklaminiai gaminiai TIK reklamos agentūroms, studijomsPromoZET - kompanija, prekiaujanti reklamine atributika bei gaminanti reklaminius suvenyrus, verslo dovanas ir kitus reklaminius gaminius.
Santuokurumai.lt Santuokurumai.ltViskas vestuvėms: plakatai, etikėtės, prisakymai, vestuvinis laikraštis, naudingi patarimai bei įmonių, teikiančių vestuvines paslaugas katalogas.