Elektriko paslaugos Elektriko paslaugosElektros instaliacijos ir remonto darbų paslaugos
Magic Leotards. Kostiumai meninei ir sportinei gimnastikai, dailiajam čiuožimui, aerobikai Magic Leotards. Kostiumai meninei ir sportinei gimnastikai, dailiajam čiuožimui, aerobikaiSveiki! Mano vardas Asta. Aš kuriu kostiumus meninei ir sportinei gimnastikai, čiuožimui, aerobikai ir t.t. Kiekvienas mano kostiumas yra kuriamas atsižvelgiant į jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvamas iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojamas Swarovski akmenėliais, puošiamas rankų darbo piešiniais ir atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.
MB “Ardrana” MB “Ardrana”Grindų valymo įrangos remontas. Nuoma. Naudotos įrangos pardavimas.
Muitinės tarpininkų paslaugos Muitinės tarpininkų paslaugosVisos muitinės formalumų įforminimo paslaugos: importai, eksportai, sandėliavimas ir kt. Automobilių iš JAV ir Kanados aukciomų gabenimas ir išmuitinimas; Automobilių ir kt. turto importas be muitų grįžus gyventi į Lietuvą iš Norvegijos, Islandijos, Kanados, JAV ir kt. trečiųjų šalių; EORI kodų registravimas
Elektronikos ir baterijų atliekų surinkimo tinklo valdymas ir priežiūra Elektronikos ir baterijų atliekų surinkimo tinklo valdymas ir priežiūraPatogus, prieinamas smulkiosios elektronikos atliekoms skirtų konteinerių tinklas. EPA yra įrengusi daugiau kaip 2 tūkst. šių atliekų surinkimo vietų visoje Lietuvoje. Tai padeda EPA organizacijos nariams įgyvendinti išplėstinės gamintojų atsakomybės principą.
Trys karaliai - renginių organizavimas Trys karaliai - renginių organizavimasRenginių organizavimas visoje Lietuvoje. profesionalūs renginių vedėjai sukurs nepakartojamą šventę, įmonės vakarėlį. Mūsų komanda pasiruošusi suorganizuoti renginį nuo idėjos iki paskutinio svečio.
Meistrai į namus Meistrai į namusIškviesk.lt komanda siekia suteikti Jums aukščiausios kokybės kilimų, butų, čiužinių valymo paslaugas, patalpų dezinfekcijos paslaugas, įvairas buitinės technikos remonto bei kitas paslaugas. Taip pat, Iškviesk svetainėje rasite naudingų patarimų ir informacijos, susijusios su visomis teikiamomis paslaugomis bei galėsite susisiekti su meistrais telefonu ar užpildę užklausos formą ir taip iškviesti specialistus darbų atlikimui.
Redfox Cloud VPS hostingas Redfox Cloud VPS hostingasGaukite savo Linux sistemą, Jums atskirtus serverio resursus, pagal savo poreikius pasirinktą operacinę sistemą. Jūsų individualiems poreikiams VPS talpinami aukščiausios pakopos duomenų centre.
STOGADA - stogo remontas ir renovacija | Kamino apskardinimas STOGADA - stogo remontas ir renovacija | Kamino apskardinimasMūsų prioritetai - kokybė, greitis, laimingi klientai Atvykstame greitai, apsižiūrėję esamą padėtį ir sutarę darbus - pradedame tuoj pat. Esant būtinybei galime atvykti tą pačią dieną. Dirbame su vienuolikos metrų kopėčiomis tad aukštis mums ne problema Mums svarbiausia klientas todėl dirbame net savaitgaliais!
Roletai Klaipedoje Roletai KlaipedojeRoletai - vos vienu skambučiu! Daugiau jokio nusivylimo grįžus namo ir supratus, kad išsirinkote netinkamą dydį ar spalvą! Rinkitės iš gausaus medžiagų pasirinkimo ir derinkite juos savo namuose. Mūsų meistras atvyks į Jūsų namus, atveš pavyzdžius, atliks matavimus ir pakabins roletus. Viskas ką reikia padaryti Jums - susisiekti.