Ekstremalaus sporto portalas Ekstremalaus sporto portalasBurlentės (windsurfing), jėgos aitvarai (kitesurfing), snieglentės (snowboarding), dviračiai, riedučiai ir daugelis kitų sporto šakų, taip pat forumas, fotogalerijos, orų prognozė.
Active gym, sporto klubas Active gym, sporto klubasTreniruokliai, aerobika, joga, Pilate, baletinis fitnesas, Tai či, pilvo šokis, individualios treniruotės, pirtis, sūkurinė vonia, dietinių ir sportinių kokteilių baras.
Lietuvos žiemos sporto centras Lietuvos žiemos sporto centrasSlidinėjimo trasos, slidinėjimo inventorius, informacija apie slidinėjimą Lietuvoje.
www.sportnutrition.lt www.sportnutrition.ltwww.sportnutrition.lt – tai pirmoji specializuota maisto papildų sportuojantiems elektroninė parduotuvė Lietuvoje, kurioje galima ne tik įsigyti plačiausią asortimentą maisto papildų ir kitų sporto prekių, bet ir surasti daug naudingos informacijos apie sportininkų mitybą ir apie maisto papildus.
Aukuras, Alytaus fizinio parengimo ir sporto klubas Aukuras, Alytaus fizinio parengimo ir sporto klubasKlubo informacija ir istorija, kultivuojamo sporto šakos, sportininkai, foto galerija, kontaktai.
Fitnesas, sporto centras Fitnesas, sporto centrasTrėniruoklių salė, skvošas, sauna, baras, soliariumas.
Linija, sveikatingumo centras Linija, sveikatingumo centrasTreniruoklių salės, koreguojančios mankštos, mankštos vandenyje, masažai, grožio salonas ir soliariumai.
Sportlife, sporto klubas Sportlife, sporto klubasSporto klubas Vilniaus Justiniškių mikrorajone, aerobika, treniruoklių salė, nuolaidos studentams.
Supergym, sporto klubas Supergym, sporto klubasAerobikos treniruotės, treniruokliai, jėgos ir treniruotės su šokių elementais, Step aerobika, informacija apie abonementus.