Ekstremalaus sporto portalas Ekstremalaus sporto portalasBurlentės (windsurfing), jėgos aitvarai (kitesurfing), snieglentės (snowboarding), dviračiai, riedučiai ir daugelis kitų sporto šakų, taip pat forumas, fotogalerijos, orų prognozė.
Jėgos aitvarų sporto klubas „Banginis“ Jėgos aitvarų sporto klubas „Banginis“Jėgos aitvarų (kaitų) inventoriaus kainos ir aprašymai, informacija kaitavimo entuziastams; Kaitavimo mokykla "Banginis": kaitai ant vandens, žemės, sniego; Gatvės serfingo klubas.
Laipiojimo sporto centras Laipiojimo sporto centrasKalnų ir uolų laipiojimo kelionės, pramoginiai šuoliai su virve, kelioninės įrangos nuoma, renginiai ir pramogos aukštyje, KKT mokymai ir treniruotės, pramoninis alpinizmas - aukštalipių paslaugos, laipiojimo sienelės.
Kalnai.lt Kalnai.ltViskas apie kalnus - alpinizmas, uolų laipiojimas, ledo laipiojimas, kalnų turizmas, inventorius ir kita.
Klaipėdos motorlaiviai Klaipėdos motorlaiviaiKlaipėdos miesto motorlaivių sporto klubas VšĮ Klaipėdos motorlaiviai
470 Jachtų klasė 470 Jachtų klasė470 (keturi-septyniasdešimt) yra viena iš greičiausių ir smagiausių sportinių jachtų kuria gali plaukti tiek mėgėjai, tiek profesionalūs sportininkai.
Autoakimirka - Autmobilių sporto vystymas Autoakimirka - Autmobilių sporto vystymasAutmobilių sporto vystymas, populiarinimas ir plėtojimas, automobilių pritaikymas automobilių sportui, auto-šou ir kaskadinių numerių atlikimui ir jų remontas; dalyvavimas renginiuose, varžybose, parodose ir auto-šou renginiuose...
Utenos nardymo klubas Utenos nardymo klubasNardymo kursai, pažintiniai nėrimai, darbai po vandeniu, nardymo įrangos nuoma, povandeninė paieška, radinių iškėlimas.
Skrydžiai oro balionu! Skrydžiai oro balionu!Norite pamatyti žemę iš viršaus? Mes galime Jums padėti, suteikdami apžvalginių, pramoginių skrydžių malonumą oro balionu. Skrydžiai gali vykti visoje Lietuvoje.