Badmintonas BadmintonasLietuvos badmintono federacija, klubai, žaidėjai, naujienos, badmintono turnyrai, renginiai, foto galerija.
Lietuvos Bushido federacija Lietuvos Bushido federacijaFederacijos informacija, naujienos, nuorodos, diskusijos.
Lssa LssaLietuvos studentų sporto asociacija.
Stalo tenisininkų asociacija Stalo tenisininkų asociacijaStalo teniso naujienos, video bei foto iš čempionatų, varžybų aprašymai.
Sporto agentūra "Sporto projektai" Sporto agentūra "Sporto projektai"Sporto organizacija kurianti įvairius informacinius sporto projektus bei organizuojanti sporto stovyklas.
Krepšinio stovykla Krepšinio stovyklaVasaros krepšinio stovykla jaunimui nuo 12 iki 22 metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes, o stovyklos organizuojamos įvairiose Lietuvos vietovėse.
BALTLOKIS BALTLOKISBALTLOKIS siūlo išskirtinai aukštos kokybės, subtilaus ir išskirtinio dizaino bokso prekės . Treniruotėse neapsieisite be bokso pirštinių. BALTLOKIS bokso pirštinės teisingoms ir veiksmingoms treniruotėms. Pagamintos iš aukštos kokybės odos plataus ir lenkto dizaino pirštinės užtikrins efektyvumą, ilgaamžiškumą ir plaštakos apsaugą. Lengvos pirštinės leidžia lengvai judėti, todėl Jūs galite sutelkti dėmesį į savo kovos veiksmus, judesius.
Šilalės sporto mokyklaRėmėjų nuoroda Šilalės sporto mokyklaŠilalės rajono vaikų ir jaunių sporto mokykla įsteigta 1970 m. rugsėjo 1 d. Mokykloje buvo įsteigtos dvi sporto šakos: lengvoji atletika ir stalo tenisas. Pirmieji mokyklos treneriai dirbę su sportininkais buvo Birutė Lengvenienė, Eugenijus Ivanauskas, Povilas Jurgaitis ir Rolandas Baublys. 1983 m. atsirado rankinio, 1991 m. – krepšinio, 1995 m. – futbolo ir dviračių sporto, 1999 m. – sunkiosios atletikos grupės.
Core Indoor Vilnius Core Indoor VilniusCORE INDOOR Vilnius – pirmasis Lietuvoje uždaras riedlenčių parkas TIK riedlentininkams. Tai veiklių Lietuvos riedlentininkų iniciatyva sukurti pozityvaus