Plombos LT Plombos LTPlombos LT, tai įmonė, kuri prekiauja apsauginio plombavimo priemonėmis. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Metalinės plombos, plastikinės plombos, apsauginiai paketai, apsauginiai lipdukai, holografiniai lipdukai, plombavimo replės, plombavimo viela ir kt.
Viskas apie dūmų detektorius Viskas apie dūmų detektoriusViskas, ką reikia žinoti apie dūmų detektorius - kokį įsigyti? Kaip prižiūrėti? Ir dar daug kitų atsakymų vienoje vietoje.
Apsvidija, UAB Apsvidija, UABApsauginės, priešgaisrinės signalizacijos, telefoniniai užraktai laiptinėms.
Tavo Saugumas - Apsaugos sistemos Jūsų būstui! Tavo Saugumas - Apsaugos sistemos Jūsų būstui!Apsaugos Sistemos, priešgaisrinė signalizacija, vaizdo stebėjimo sistemos, remontas, įrengimas, programavimas.
Drasc DrascAutomobilių apsaugos sistemos, patalpų apsauga, video apsaugos sistemos.
Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centras Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centrasApsaugos Centras teikia gps transporto kontrolės ir kuro apskaitos paslaugas. Realaus laiko gps sekimo paslaugas ir telemetrinių duomenų atvaizdavimo paslaugą. Taip pat gyventojų ir įmonių patalpų apsaugos paslaugas, vieno mygtuko bendrosios pagalbos gyventojams paslaugas.
Sakura, UAB Sakura, UABPrekyba Mitsubishi, Computar, Ikegami vaizdo stebėjimo ir įrašymo įranga.
Baltų tinklas, UAB Baltų tinklas, UABPatalpų apsaugos sistemos, gaisrinė signalizacija, vaizdo stebėjimo sistemos, įėjimo kontrolės įrenginiai.