ERGO Lietuva - Visos draudimo paslaugos ERGO Lietuva - Visos draudimo paslaugosERGO draudimo grupė yra viena iš Lietuvos draudimo rinkos lyderių.
PZU Lietuva PZU LietuvaUždaroji akcinė bendrovė draudimo kompanija „PZU Lietuva“ priklauso dviejų šimtų metų patirtį turinčiai didžiausiai Rytų ir Vidurio Europos draudimo grupei PZU.
Draudimas - visos draudimo paslaugos ir ne tik! Draudimas - visos draudimo paslaugos ir ne tik!ibdraudimas.lt Visos draudimo paslaugos(internetu,telefonu) ir ne tik. ( automobiliu zibintai, akumuliatoriai, apsaugos sistemos ir t.t.geromis kainomis)
Gyvybės draudimo koncepcija Gyvybės draudimo koncepcijaKoncepcija - tai pažiūrų į kuriuos nors reiškinius sistema. Tačiau ši samprata verta didelio mūsų dėmesio, ypatingai Gyvybės draudimo koncepcijoje. Kaip ji suprantama? Turbūt niekas, išgirdęs šią sąvoką, nepamano: apsidrausiu gyvybę ir niekada nemirsiu. Tai ką gi simbolizuoja šis posakis - Gyvybės draudimas. Ką jis reiškia? Perskaitykite atidžiai, tai užtruks tik septynias minutes, ir jei įžvelgsite jame ką tai vertingo, tada skaitykite sekančius skyrius, ir jie atskleis Jums Gyvybės draudimo koncepciją.
Draudimo Pasaulis Draudimo Pasaulis “Draudimo Pasaulis” – draudimo brokerių įmonė, atstovaujanti klientų interesus. Analizuoja kiekvienos draudimo kompanijos veiklą, savo klientams suteikia galimybę išsirinkti geriausius draudimo polisus. Kasko, civilinis draudimas.
IIZI - pasiskaičiuokite visų draudimo kompanijų draudimo įmokas internetu IIZI - pasiskaičiuokite visų draudimo kompanijų draudimo įmokas internetuDraudžiantis metams vairuotojų privalomuoju draudimu taikomos nuolaidos! Pagal jūsų ir automobilio duomenis pateiksime kelių draudimo kompanijų draudimo pasiūlymus per kelias akimirkas, galėsite išsirinkti ir apsidrausti Jums patinkančioje kompanijoje neišėjus iš namų. Taip pat galite užsisakyti Kasko ir kelionių draudimo pasiūlymus internetu.IIZI - paprasta ir patogu apsidrausti!
If draudimas If draudimasNe gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie įmonę, siūlomas draudimo rūšis, įmokų skaičiuoklės, pranešimo apie draudiminį įvykį internetu forma.
BTA draudimas, UAB BTA draudimas, UABUAB "BTA DRAUDIMAS“ kompanijos pardavimų tinklas apima visus didžiausius Lietuvos miestus ir miestelius
Pigiausias draudimas internetu Pigiausias draudimas internetuEsame įsitikinę, kad mūsų siūlomas bendradarbiavimas – šis projektas, išties pasitarnaus Jums renkantis draudimo kompaniją ir leis sutaupyti kiekvieną kartą ieškant tinkamiausio draudimo.
Lietuvos Draudimas Lietuvos Draudimas"Lietuvos draudimas" - draudimo rinkos lyderis Lietuvoje ir didžiausia draudimo bendrovė Baltijos šalyse. Tai sparčiai auganti ir moderni draudimo kompanija, kurią renkasi kas trečias besidraudžiantis gyventojas.