Atlanto sutarties Lietuvos bendrija Atlanto sutarties Lietuvos bendrijaInformacija apie bendriją, dokumentai, rengiami projektai, informacija apie NATO, nuotraukų albiumas.
Lietuvos radijo mėgėjų draugija Lietuvos radijo mėgėjų draugijaVeikla, nariai, valdyba, diplomai, sąskrydžių nuotraukos, nuorodos.
Mama.lt Mama.ltMamų klubas: linksmi susitikimai, bendravimas, klubo veikla, draugiškas kolektyvas. Klubo nariai turi įvairių privilegijų
Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga Lietuvos bajorų karališkoji sąjungaLietuvos bajorų karališkoji sąjunga ir jos veikla: genealoginiai tyrimai. legitimacija
Muay Thai klubas Vilniuje. Muay Thai klubas Vilniuje.Kviečiame treniruotis MuayThai klube SINOBIS. Vilniaus sporto klubas SINOBIS yra oficialus LMTS narys kuris veda treniruotes pagal MuayThai metodika. Klubo sportininkus vienija ne tik noras išmokti MuayThai, bet ir turiningai leisti laisvalaiki bei susirasti draugų. Klubo nariai dalyvauja įvairiuose varžybose, stovyklose, seminaruose ir kituose LMTS renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Treniruotės vyksta ištisus metus ir nauji žmonės priimami nuolat. Daugiau informacijos apie klubą ir treniruotes rasite www.sinobis.lt arba facebook tinklapyje. Telefonas informacijai: 867552970 RENKAMA NAUJA MUAYTHAI PAAUGLIŲ GRUPĖ 860137433
Vaikų centras „Saulės spinduliukai" Vaikų centras „Saulės spinduliukai"Vaikų centras „Saulės spinduliukai" Klaipėdoje – speciliastų priežiūra, žaidimų kambarys, paruošimas mokyklai, studijos vaikams: Kūrybinė dirbtuvė, Muzikos pamokos, Dainavimo pamokos, Sporto užsiėmimai, Skaitymo pamokos, Lipdymo pamokos, Šokių pamokos, Užsiėmimas su tėveliais.
Klaipėdos universiteto buriuotojų klubas Halzas Klaipėdos universiteto buriuotojų klubas HalzasKUBK „Halzas” veiklos tikslai: Siekti suburti žmones Lietuvos Respublikoje, besidominčius buriavimu, bendrai veiklai; Kurti Lietuvos Respubliką kaip jūrinę valstybę, reprezentuoti Klaipėdos miestą, kaip Lietuvos uostą, Klaipėdos Universitetą, kaip jūrinį Universitetą; Puoselėti jūrines tradicijas; Bendradarbiauti su šalies, užsienio ir tarptautinėmis kitų universitetų, institucijų organizacijomis; Organizuoti teorinius užsiėmimus bei mokomuosius plaukimus žmonėms, besidomintiems buriavimu; Organizuoti panašaus pobūdžio veiklos klubų susitikimus, seminarus, konferencijas, paskaitas diskusijas, regatas, parodas, stovyklas, šventes ir kt.; Rengti ir įgyvendinti savarankiškus ir bendrus su kitomis organizacijomis veiklos projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje su tarptautinėmis buriavimo organizacijomis ir kt.
SENOSIOS AISČIŲ (BALTŲ) KULTŪROS IŠSAUGOJIMO ASOCIACIJA SENOSIOS AISČIŲ (BALTŲ) KULTŪROS IŠSAUGOJIMO ASOCIACIJAŠiuolaikiniai gyvenimo tempai, stilius ir būdas, tariamos vertybės visiškai užgožė mūsų, kaip aisčių (baltų), etninę kultūrą, savo šaknis, papročius. „Naujoji civilizacija“ neigiamai įtakoja lietuvių kalbą, mąstymą bei pasaulėjautą. Vis labiau ir labiau ryškėja grėsmė- netekti to, ką mūsų protėviai kaupė per amžių amžius. Norint su tuo kovoti, būtina pirmiausiai kiekvienam iš mūsų keistis ir stengtis išlaikyti unikalų dvasinį paveldą.
Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėRėmėjų nuoroda Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėPagrindiniai šios asociacijos veiklos tikslai – skatinti Šilutės, kaip žuvininkystės regiono, ekonomikos augimą, darbo vietų steigimą, plėtoti pakrančių ir sausumos bendruomenių įdarbinimo galimybes, siekti geresnės gyvenimo kokybės, atstovauti šio verslo interesams. Savo tikslų siekti asociacija numato pasitelkdama ES struktūrinių fondų 2014-2020 m. finansinę paramą.
Svetainė daugiabučių namų bendrijoms (DNSB)! Svetainė daugiabučių namų bendrijoms (DNSB)!Svetainės tikslas - suartinti daugiabučių namų gyventojus, valdant namų bendriją. Tai e-įrankis, leidžiantis bendrijų pirmininkams pateikti informaciją apie savo bendrijos valdymą ir gerinti savo įvaizdį, o gyventojams - greičiau sužinoti informaciją apie bendrijos valdymą ir nekaltinti pirmininko tuo, ko nežino. Čia rasite bendrijos naujienas, informaciją apie kaimynus, informaciją apie komunalinius mokesčius, teisinius bei kt. patarimus.