VisiSkundai.lt – Pranešk apie netinkama paslaugą, prekę arba darbdavį VisiSkundai.lt – Pranešk apie netinkama paslaugą, prekę arba darbdavįSkundų tinklapis visiskundai.lt - pranešk visiems apie netinkama paslaugą, preke arba darbdavi visiems. http://www.visiskundai.lt nebūk abėjingas.
Pažinčių skelbimai Pažinčių skelbimaiTinklaraštis apie meilės paieškas internete: jaunos merginos draugystės paieškos, pažinčių skelbimai ir jų įvertinimai, meilės istorijos.
Nelabai malonaus žmogaus užrašai Nelabai malonaus žmogaus užrašaiRetai, bet kokybiškai pildomas ne visai sveiko proto paauglės tinklaraštis apie gyvenimą, žvelgiant į jį pro cinizmo ir sarkazmo akinius.
Inter Blogas ;) Inter Blogas ;)Mano asmeninis Blogas kuriame rašau apie viska kas įdomu ;)
mhm.lt | naudingi kasdieniai patarimai ir įdomūs straipsniai. mhm.lt | naudingi kasdieniai patarimai ir įdomūs straipsniai.naudingi kasdieniai patarimai ir straipsniai, klausimai ir atsakymai, neįtikėtini faktai, įdomybės iš viso pasaulio, straipsniai
Vezikai.ltv - Naujas būdas pervežti jūsų siuntinius Vezikai.ltv - Naujas būdas pervežti jūsų siuntiniusNorime jums pristatyti naują siuntinių valdymo programą "vezikai.lt". Tai internetinis puslapis sukoncentruotas į įvairių rūšių, vietinių ir tarptautinių, siuntų pervežimo paslaugas. Mes siekiame abipusės naudos tiek vežiko tiek siuntėjo atžvilgiu. Dėka patogios ir išsamios paieškos sistemos čia greitai surasite vežiką kuris atititks visus jūsų lūkęsčius, taip pat nereikės pergyventi dėl jo kompetencijos, nes puslapyje galėsite stebėti vertinimus bei skaityti kitų klientų atsiliepimus.
coffe24.lt coffe24.ltBlog'as apie kavą, kavos aparatus, kavos pupeles, kavos ruošimo ir gerimo tradicijas bei praktikas.
Evaldas Liutkus - Tinklaraštis Evaldas Liutkus - TinklaraštisLiutkus.eu – asmeninis Evaldo Liutkaus tinklaraštis. Jame pristatomas autorius ir jo požiūris į gyvenimą bei pasaulio reiškinius. Kaip ir gyvenimas yra margas ir įvairiapusiškas, taip ir šis tinklaraštis. Todėl sunku išskirti vieną temą, kuriai šiame tinklaraštyje skiriamas didžiausias dėmesys. liutkus.eu tinklarašyje rašoma apie tai, kas svarbu autoriui, autoriaus pastebėjimai ir įžvalgos.