Sociumas - žurnalas internete Sociumas - žurnalas interneteTai žurnalas, kuriame kalbama apie rimtus, daugumą mūsų jaudinančius dalykus: vaikus ir senyvus žmones, religiją ir ekonomiką, teisę ir moralę, meilę ir smurtą, gimimą ir mirtį, vyrus ir moteris, šeimą ir mokyklą, ir dar daugybę kitų mūsų gyvenimo aspektų.
Vilniaus naujienos Vilniaus naujienos"Vilniaus diena" dienraštis Vilniaus miestui ir ne tik.
Kauno naujienos Kauno naujienos"Kauno diena" dienraštis Kauno miestui ir ne tik.
Klaipėdos naujienos Klaipėdos naujienos"Klaipėda" dienraštis Klaipėdos miestui ir ne tik.
FHM.lt FHM.ltNe porno saitas vyrams, kuriame praleistas laikas iššvaistomas veltui. Juokai, žaidimai, seksas, merginos, automobiliai ir...
Marijampolietis.lt Marijampolietis.ltSvetainėje: pačios šviežiausios Marijampolės krašto naujienos, video reportažai, įdomūs Lietuvos žmonės, sporto pasiekimai, pikantiškos pasaulio naujienos, pramogos, renginių ir viešojo transporto tvarkaraščiai, skaitytojų dienoraščiai, blogas, anekdotai, skaitytojų nuomonė, orai, horoskopai.
Pinigų Karta Pinigų KartaPinigų karta - verslo televizija internete. Lietuvos ir pasaulio verslo ir ekonomikos naujienų portalas, kuriame pateikiamos ne vien tik video ir žinios, bet ir analizė, ekspertų nuomonė bei komentarai. Portalas veikia kartu su TV laida "Pinigų Karta", kurią veda Andrius Tapinas.
Tonybet tinklaraštis Tonybet tinklaraštisTonybet lažybų bendrovė rašo savo bendrovės tinklaraštį. Pagrindinės temos - lažybos, sporto įvykiai, sportininkai, atsakingas lošimas. Taip pat pateikiami ir kai kurie TonyBet įvykiai neformaliai.
Supernamai.lt Supernamai.ltŽurnalų leidyba, radijo laidos, interneto portalas, žiniasklaidos kanalai apie namus.