Kada pradėti baldų paiešką?

Kuriantis naujuose namuose paskutinis etapas – baldų paieška. Daugelis su tuo nesusidūrusių žmonių nepagalvoja, kad baldų reikėtų pradėti ieškoti kiek anksčiau nei baigiamas būsto remontas, kadangi kartais ne tik baldų pristatymas, bet ir paieška gali užsitęsti. Dažniausiai baldų pristatymas Lietuvoje trunka apie mėnesį laiko. Tačiau jeigu jus tenkina naudoti baldai arba baldus iš ekspozicijos – juos galite gauti iškart. Tačiau prieš tai turėsite peržiūrėti dešimtis baldų internetinių ir fizinių parduotuvių, facebook paskyrų. Šiais laikais dauguma baldų pardavėjų turi savo facebook paskyras nors jose ieškoti informacijos yra labai nepatogu.

Baldų kainos

Nepatingėkite skirti laiko baldų kainų patikrinimui – tikrai sutaupysite. Labai daug pardavėjų pardavinėja tuos pačius baldus, tačiau juos pavadina skirtingais pavadinimais arba suteikia skirtingus prekių kodus, tad pagal pavadinimus nėra galimybės rasti analogiškų baldų. Todėl siūlome naudotis google vaizdų paieška – per Chrome naršyklę. Taip pat ieškodami baldų labai atkreipkite dėmesį į baldų pristatymo kainą – vien pristatymo kaina gali iškreipti galutinę pirkinio kainą. Be to Lietuvoje labai dažnai el. parduotuvės baldus pristato nemokamai ir apmokėti galima atsiėmimo metu.

Vonios baldai. Kodėl taip brangu?

Kai kurie žmonės pamatę vonios baldų kainas nustemba – kodėl taip brangu? Analogiško dydžio baldai skirti svetainei ar vaikų kambariui kainuoja gerokai pigiau. Kaip baldus gaminančios įmonės teigia, kad vonios baldai labai brangūs dėl jų gamybai naudojamų plokščių – jos gerokai atsparesnės drėgmei nei standartinių korpusinių baldų plokštės.

Naudoti baldai pigesni?

Norintiems sutaupyti – viena iš galimybių – pirkti naudotus baldus. Tačiau kai kuriais atvejais naudoti baldai yra brangesni nei nauji – kartais žmonės pervertina savo turimus baldus, o kartais naudoti baldai yra brangesni, nes jų kokybė gerokai aukštesnė – jie dažnai pagaminti iš medžio masyvo. Be to įsigydami naudotus baldus prisidedate prie ekologijos. Klasifikuotos baldų skelbimų svetainės gali padėti susiorientuoti naudotų baldų džiunglėse.

Pirmiau apšvietimas ar baldai?

Tikriausiai kiekvienas esate matę pas kažką svečiuose (o gal ir savo namuose) po remonto dar ilgai kabančius elektros laidus skirtus apšvietimui. Tikriausiai tinkamą šviestuvą rasti yra dar sunkiau nei baldus. Todėl paieškas pradėkite kol apdailininkai dar dirba. Užsisakykite vidaus duris ir pradėkite ieškoti kur įsigyti baldus ir šviestuvus.

Kada pradėti baldų paiešką?