Svetainių paieška

Paieškos gairės: paslaugos
Rasta nuorodų: 1620, rodoma nuo 120 iki 130.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Nemokamas hostingas | nemokamas svetainių talpinimas | 2freehosting.com Nemokamas hostingas | nemokamas svetainių talpinimas | 2freehosting.comDar vienas nemokamas hostingas jau ir su lietuviška versija! Šis hostingas pasižymi ilgalaikiu bendradarbiavimu su savo klientais jau nuo 2006 metų! Trumpa statistika, kurią suteikiame kiekvienam savo klientui: 20GB disko vietos, 150GB duomenų srauto, 5 subdomenai, 5 MySQL duomenų bazės, 5 FTP vartotojai, jokių reklamų ir daug kitų papildomų funkcijų galima rasti apsilanke mūsų tinklapyje.
Dokumentų / tekstų vertimai, redagavimas, tvritinimas  WWW.AJPROJECTS.LT Dokumentų / tekstų vertimai, redagavimas, tvritinimas WWW.AJPROJECTS.LT\"AJ Projects\" - kokybiški vertimai iš/į anglų, vokiečių, rusų, norvegų, prancūzų, italų, ispanų, kinų, japonų ir kitas užsienio kalbas, teksto redagavimo, maketavimo bei užsienio kalbų mokymo paslaugos. Profesionalus požiūris į darbą bei į klientą, operatyvumas, lankstumas laiko ir kainos atžvilgiu.
Fotografo paslaugos - fashionfoto.lt Fotografo paslaugos - fashionfoto.ltVestuvių fotografas Mantas Puhtėjavas. Turiu didelę patirtį fotografuojant vestuves, todėl Jūsų vestuvių nuotraukos bus itin aukštos klasės, kokybiškos, profesionalios ir madingos. Taip pat teikiamos krikštynų, mergvakarių, bernvakarių, įmonės produktų ar drabužių fotografo paslaugos. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir užsienyje. Fotografuoti galime viską ką pageidaujate.
Parketo slifavimas lakavimas alyvavimas Parketo slifavimas lakavimas alyvavimas Šlifuojame parketą, parketlentes, medines grindis. Atliekame įvairių senų grindų,laiptų,pakopų, rastų restauraciją. Lakuojame,alyvuojame, tonuojame. Klojame parketą, laminatą, grindines lentas, montuojame plintusus.Atliekame ir kitus apdailos darbus.Vaziuojame i kitus miestus.Sudarome samatas,komplektuojame bei atvezame medziagas.
ESETO - Reklamos paslaugos ESETO - Reklamos paslaugosMūsų kompanija, teikianti reklamos, internetinio marketingo, internetinių svetainių ir el. parduotuvių kūrimo, dizaino ir maketavimo bei verslo organizavimo paslaugas.
Dilesta DilestaĮmonės „Dilesta“ specializacija - būsto aplaidos, sienų dekoravimo ar kitos, su būsto vidaus tobulinimu susijusios, paslaugos, galinčios pakeisti namų interjerą bei stilių nepažystamai ir visa tai - į gerąją pusę. Iš pavienių produktų galite įsigyti įtempiamas lubas ar medžiagas sienoms.
Vandelio Siuntos Vandelio SiuntosValdelio Siuntos specializuojasi siuntų gabenimo srityje. Šias paslaugas jie teikia, jas realizuodami maršrutuose į Angliją iš Lietuvos ir atvirkščiai. Taip pat potencialus kliento gali pasirinkti perklaustymo paslaugas, kurias atliekamos žaibišku greičiu!
Šypsnio odontologijos klinika Šypsnio odontologijos klinikaŠypsnio odontologijos klinika Viršuliškėse, visos odontologijos paslaugos, Estetinis plombavimas, estetinis protezavimas, dantų implantai, dantų implantavimas, burnos chirurgija, dantų rovimas, operacinis rovimas, protezavimas, dirbame su ligonių kasomis, endodontija mikroskopu, vaiku odontologija, periodontologija, dantų balinimas, profesionali burnos higiena, paslaugos išsimokėtinai, be pabrangimo.
Santechnikas Vilniuje. Skubūs ir smulkūs santechnikos darbai. Santechnikas Vilniuje. Skubūs ir smulkūs santechnikos darbai.Atliekame visus vidaus ir išorės santechnikos darbus, montuojame visų tipų katilines, įrengiame rekuperacines sistemas.
Daiktų pervežimas, perkraustymas, krovinių pervežimas Vilniuje ir užmiestyje Daiktų pervežimas, perkraustymas, krovinių pervežimas Vilniuje ir užmiestyjeKrovinių pervežimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje ( buitinės technikos, statybinių medžiagų, baldų, bei kitų Jūsų įsigytų prekių pristatymas/pervežimas) iki 1.5t; Asmeninių daiktų pervežimas keičiant gyvenamąją vietą; Krovimo paslaugos (tik užsisakant pervežimo paslaugas); Išrašome sąskaitas-faktūras; Sudarome ilgalaikes sutartis; Dirbame išeiginėmis dienomis;