Svetainių paieška

Paieškos gairės: medicina
Rasta nuorodų: 68, rodoma nuo 10 iki 20.
Tianshi group Lietuva Tianshi group LietuvaTibeto medicina – tai iki šiol gyvas senovinis gydymo menas, kuriame sukaupta daug patirties, kaip gydyti šiandien itin dažnai pasitaikančias ligas – medžiagų apykaitos sutrikimus, lėtinius uždegimus, širdies ir kraujagyslių ligas ir t.t. Moderniausi tyrimai atveria Tibeto receptų paslaptis, o klinikiniai tyrimai įrodo, kad Tianshi padeda nugalėti ligas.
SOS03 SOS03SOS03 yra internetinis medicinos naujienų, gydymo ir sveikatos saugojimo portalas.
Žolininkas ŽolininkasZolininkas.lt - liaudies medicinos žinynas, kuriame pateikiami detalūs vaistinių augalų bei ligų aprašymai. Čia rasite vaistažolių mišinių bei gydimo priemonių receptų, sužinosite kad ir kaip juos naudoti. Vaistinių augalų aprašymai supažindins su augale esančiomis veikliosiomis medžiagomis, nurodys kaip, kada ir kurias augalo dalis rinkti bei kaip jas paruošti laikymui.
Tianshi sveikatos filosofija Tianshi sveikatos filosofijaTibeto medicina – tai iki šiol gyvas senovinis gydymo menas, kuriame sukaupta daug patirties, kaip gydyti šiandien itin dažnai pasitaikančias ligas – medžiagų apykaitos sutrikimus, lėtinius uždegimus, širdies ir kraujagyslių ligas ir t.t. Moderniausi tyrimai atveria Tibeto receptų paslaptis, o klinikiniai tyrimai įrodo, kad TIANSHI padeda nugalėti ligas.
Ethnic Art Ethnic ArtLietuva, istorija, amatai, architektura, menas, keramika, juvelyrika, kalvystė, liaudies medicina, dailė, tautosaka, baltų tradicijos.
Fohow produkcija Fohow produkcijaNatūralūs, biologiškai aktyvūs Rytų medicinos preparatai.
Vivus Sanus Vivus SanusVivussanus.Lt klinika - tai įstaiga, besirūpinanti kiekvienu klientu, kuris kreipiasi norėdamas padėti sau ir trokštantis išspręsti savo odontologinę problemą, nesvarbu ar tai būtų susiję su burnos higiena, dantų implantacija ar protezavimu. Nedvejokite ir nedarykite dažnos klaidas, kai dantų ar dantenų problemos yra apleidžiamos vien dėl to, nes bijote apsilankyti pas odontologijos specialistą.
Kordicepsas, bioimunoreguliatoriai - naujausi laimėjimai rytų medicinoje Kordicepsas, bioimunoreguliatoriai - naujausi laimėjimai rytų medicinojeLiga - tai signalas, kad organizme kažkas negerai. Reikia ne kovoti su liga, o susigrąžinti sveikatą.
Lietuvos sveikata Lietuvos sveikataSavaitrašis „Lietuvos sveikata“. Sveikatos politika lietuvoje, gyvenimo būdas.
Anoreksija ir Bulimija Anoreksija ir BulimijaSvetainė, kurioje resite daugybę straipsnių susijusių su anoreksija, bulimija, valgymo sutrikimais, alkiu. Mes tau padėsime pažinti šią ligą ir ją įveikti!