Svetainių paieška

Paieškos gairės: suaugusiems
Rasta nuorodų: 97, rodoma nuo 60 iki 70.

Rasta nuorodų suaugusiems (20). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Teikiu aukštos kvalifikacijos psichologines ir psichoterapines paslaugas. Jei vargina nerimas, panikos atakos, depresija, miego sutrikimai, stresas, santykių sunkumai, žema savivertė, krizės, galiu padėti. Taip pat tikslinga būtų kreiptis asmenybės augimo, geresnio savęs pažinimo klausimais. Konsultacijos suaugusiems gyvai ir Skype. Teikiu supervizijas kolegoms. Atlieku psichologinius testus.
Reiki Mercar mokymai Reiki Mercar mokymaiReiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau, kitiems, kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Reiki Mercar mokymo sistemoje yra keturios pakopos: Reiki Mercar Gydovo I pakopa, Reiki Mercar Gydovo II pakopa, Reiki Mercar Gydovo III pakopa ir Reiki Mercar Meistras.
Psichologo konsultacijos Vilniuje suaugusiems ir paaugliams Psichologo konsultacijos Vilniuje suaugusiems ir paaugliamsProfesionalios suaugusiųjų ir paauglių konsultacijos Vilniuje. Psichologė Birutė Kazlauskienė padeda aiškiau susidėliot mintis, pažinti save, atrasti stipriąsias puses, ieškoti galimų sprendimų, išgyventi skaudžias patirtis, mažinti vidinę įtampą. Jei reikia psichologinė pagalbos, norisi pasikalbėti su specialistu ir išgirsti objektyvią nuomonę, drąsiai kreipkitės.
AlioAlio.lt AlioAlio.lt3 in 1 Išmanus AlioAlio.lt laikrodis yra telefonas ir GPS trekeris vaikams ir suaugusiems. Taip pat turime GPS seklius gyvūnams.
Sportinis inventories internetu Sportinis inventories internetuMūsų sporto inventorius tinka įvairaus amžiaus bei lygio sportininkams – tiek vaikams, tiek suaugusiems, profesionalams ar megėjams bei treneriams.
Argentinietiškas tango Vilniuje Argentinietiškas tango VilniujePradėkite šokti argentinietišką tango jau dabar! Specialus 3 mėnesių kursas su Yoann Morello ir Goda Denapiene. Programa sudaryta taip, kad po šio kurso jau liepos mėnesį galėsite šokti milongose (tango vakarėliuose) ir pajusti šio šokio malonumą.
Kineziterapijos priemonės Kineziterapijos priemonėsIndividualių įtvarų rankoms, kojoms, stuburui gamyba. Kineziterapijos priemonės. Ortopedo traumatologo, ortopedo techniko konsultacijos. Eisenos tyrimas. Prekyba ortopedine-komforto avalyne vaikams ir suaugusiems.
Alytaus lankininkų klubas "Žaliasis lankas" Alytaus lankininkų klubas "Žaliasis lankas"Šaudymas iš lanko - tai pramoga, laisvalaikio užsiėmimas bei sportas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Jeigu norite neįprastai praleisti laisvalaikį, atsipalaiduoti po darbų ar mokslų, susipažinti su naujais žmonėmis, dalyvauti įdomiose varžybose, smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais, kitokiu būdu atšvęsti gimtadienį, o gal netgi tapti profesionaliu sportininku - užsukite pas mus ir pamatysite, kad visa tai yra įmanoma!
Odontologijos klinika Vilniuje "Denticija" Odontologijos klinika Vilniuje "Denticija"Odontologijos klinika Vilniuje „Denticija“ – viena moderniausių odontologijos klinikų sostinėje, įsikūrusi V. Grybo g. 32/10. Savo veiklą odontologijos klinika pradėjo dar 1993 metais. Per ilgus darbo ir praktikos metus čia suburtas puikus ir profesionalus gydytojų odontologų būrys: gydytojai terapeutai, gydytojai ortopedai, gydytojai ortodontai, chirurgai, gydytojai periodontologai, burnos higienistai. Odontologijos klinikoje Vilniuje „Denticija“ teikiamos visos odontologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams.Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija!