Svetainių paieška

Paieškos gairės: suaugusiems
Rasta nuorodų: 97, rodoma nuo 70 iki 80.

Rasta nuorodų suaugusiems (20). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Naminė Krautuvėlė Naminė KrautuvėlėNaminė Krautuvėlė – tai rankų darbo gaminukų namai. Pas mus galite rasti dovanų patiems mažiausiems įvairioms progoms. Mūsų gaminami rankų darbo žaislai bus puiki dovana Kalėdų proga, dovana palankynoms, dovana krikštynų ar gimtadienio progomis. Mūsų kuriami žaislai – meškinai, zuikiai, marsiečiai ir kitokie žvėriukai yra kupini gyvybės ir kiekvienas turi savo išskirtinę asmenybę
Indy dance'Sing - šokių, dainavimo ir teatro klubas Indy dance\'Sing - šokių, dainavimo ir teatro klubasINdY dance‘SiNG – edukacinė meno programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems Vilniuje. INdY DANCE – gatvės šokiai, break dance, contemporary, salsa, scenos judesys ir daugybė kitų šokių stilių vienoje vietoje. Taip pat, dainavimo studija Vilniuje, solinis dainavimas Vilniuje, dramos būrelis Vilniuje, dramos studija, teatro studija.
HOUSE OF LANGUAGES organizuojami užsienio kalbų kursai suaugusiems - HOUSE OF LANGUAGES organizuojami užsienio kalbų kursai suaugusiems -Visų užsienio kalbų specialistai - kvalifikuoti dėstytojai-pedagogai, turintys aukštąjį filologinį išsilavinimą, dirba su įvairaus amžiaus suaugusiųjų grupėmis ne mažiau nei penkerius metus, žino psichologinius motyvus bei subtilumus, yra visada pasiruošę padėti ir motyvuoti mokymuisi.
Profesionalūs kalbos kursai Klaipėdoje Profesionalūs kalbos kursai KlaipėdojeMūsų kalbų mokykla orientuota į individualius Jūsų poreikius, kalbos kursų programą vedame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kalbų kursai įmonėms, programos suaugusiems, kursai užsienyje, programos vaikams ir jaunuoliams, sertifikatų išdavimas.
Laisvalaikio Žirgai Laisvalaikio ŽirgaiJojimo pamokos vaikams ir suaugusiems, jojimas į laukus, fotosesijos su žirgais.
Anglų kalbos pamokos, kalbų kursai Anglų kalbos pamokos, kalbų kursaiAnglų kalbos pamokos bei užsienio kalbų kursai vaikams, moksleiviams, suaugusiems ir vadovams bei įmonėms. Kursai rengiami ir Lietuvoje, ir užsienyje. Vasarą Lietuvoje rengiamos užsienio kalbų stovyklos moksleiviams. Taip pat ruošiame brandos, PTE, IELTS, TOEFL, Kembridžo universiteto egzaminams.
Tauragės moksleivių kūrybos centrasRėmėjų nuoroda Tauragės moksleivių kūrybos centrasTauragės moksleivių kūrybos centras įkurtas 1990 metais. Kiekvienais mokslo metais į mūsų įstaigą susirenka apie 1000 Tauragės rajono moksleivių, ieškančių kūrybinės erdvės ir pedagoginės pagalbos asmenybės saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, pomėgių plėtotei. Čia pakanka vietos ir dėmesio ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir suaugusiems.
LT KALBA LT KALBAProfesionalios lietuvių kalbos paslaugos moksleiviams ir suaugusiems, straipsnių rašymas, įvairaus pobūdžio tekstų ir aprašymų kūrimas, individualios pamokos, kursai ir konsultacijos.