Svetainių paieška

Paieškos gairės: suaugusiems
Rasta nuorodų: 97, rodoma nuo 80 iki 90.

Rasta nuorodų suaugusiems (20). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

INSITI - ARTISTŲ NAMAI INSITI - ARTISTŲ NAMAIINSITI ARTISTŲ NAMAI – edukacinė meno programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Muzika, sportas, gatvės šokiai Vilniuje – kiekvienas čia atras labiausiai patinkančią veiklos rūšį. Šokių studija Vilniuje, gatvės šokiai Vilniuje, šiuolaikinis šokis, kino studijos, režisūros studijos, dainavimo studija Vilniuje, solo dainavimo studija, individualus dainavimo mokymas - kiekvienas čia suras labiausiai patinkančią veiklos rūšį.
Danzam šokių studija Danzam šokių studijaTai šokių studija, kuri siekia išmokyti šokti kiekvieną žmogų, išmokant ne tik žingsnelius, bet ir išugdant pasitikėjimą savimi šokant.
Rašymo maratonas Rašymo maratonasVisiems suaugusiems žmonėms, kuriems patinka rašymas arba kurie nori pradėti rašyti. Nesvarbu, ar rašai tik dienoraštį, ar per dieną užsirašai tik porą sakinių susirinkimo metu, ar esi rašytojas, žurnalistas. Ateinant į maratoną svarbiausia vidinis noras rašyti ir patirti tėkmės (flow) santykį su savimi ir rašymu.
Logopedo paslaugos Klaipėdoje Logopedo paslaugos KlaipėdojeJei ieškote logopedo vaikui ar suaugusiajam Klaipėdoje galime Jums padėti. Teikiame šias paslaugas: 1) kalbinių gebėjimų įvertinimas; 2) taisyklingo garsų tarimo formavimas; 3) foneminės klausos lavinimas; 4) taisyklingos gramatinės kalbos sandaros formavimas; 5) žodyno turtinimas; 6) skaitymo, rašymo sutrikimų šalinimas; 7) kalbinių gebėjimų grąžinimas po persirgtų ligų ar patirtų traumų; 8) logopedo konsultacijos ir mokymai artimiesiems (tėvams ir/ar kt. šeimos nariams).
https://mediplius.lt https://mediplius.ltMediPlius - tai įmonė, kuri užsiima slaugos, reabilitacijos ir judėjimo prekių pardavimu. Atstovaujame daugiau kaip 5 gamintojus iš viso pasaulio...
Meninės saviraiškos studija Meninės saviraiškos studijaSpalvų pasakos: meninės saviraiškos studija Kaune. Atvykite į mūsų organizuojamas tapybos popietes arba susikurkite nepamištamą individualų renginį - vaikams, suaugusiems, darboviečių kolektyvams ar mergvakariams.
Oferis.lt Oferis.ltOferis.lt - Išskirtiniai pasiūlymai kiekvieną dieną!
Dreamonhome DreamonhomeIšskirtinis satino ir lino patalynės komplektų suaugusiems ir vaikams, namų ir vonios tekstilės bei kilimėlių asortimentas. Įvairių dydžių ir modelių pasirinkimas.
BIOK laboratorija BIOK laboratorijaBIOK laboratorija Outlet - išskirtinės kokybės lietuviška kosmetika internetu. RASA, MARGARITA, ARAS, BIOK DEMATOLOGY kosmetika suaugusiems ir vaikams. Natūralios kilmės medžiagomis ir vitaminais praturtintos kosmetikos priemonės veidui, kūnui, plaukams.