Svetainių paieška

Paieškos gairės: biurui
Rasta nuorodų: 16, rodoma nuo 1 iki 10.
Išmuomojamas pastatų kompleksas. Bendras pastatų plotas 6000 m2. Išmuomojamas pastatų kompleksas. Bendras pastatų plotas 6000 m2.Galima dalinė, ilgalaikė, trumpalaikė nuoma. Geras privažiavimas. Pastatų kompleksas yra 100m nuo regioninio kelio Alytus (25km) - Lazdijai (7km). 20km nuo Šeštokų geležinkelio terminalo. Šventežerio miestelis. Aptverta teritorija. Bendras plotas 2,5 ha. Patalpos tinkamos logistikos centrui, sandėliavimui, gamybai, prekybai, servisui, garažams. Kiemas - 1,5 ha kietos dangos. Tinka žemės ūkio technikai, sunkiasvoriam transportui. Pastatų kompleksą sudaro 4 pastatai, yra patalpos biurui.
NORŲ ŠALIS - tai Tavo dovanų gidas! NORŲ ŠALIS - tai Tavo dovanų gidas!NORŲ ŠALYJE dovanos susitinka su jų ieškančiais bei laukiančiais! „Norų šalyje“ Jūsų laukia: Dovanų idėjas siūlančios elektroninės parduotuvės ir jų elektroninės vitrinos. Pramogų ir paslaugų tinklalapių informacija. Dovanų idėjų sąrašai. Straipsniai apie dovanas. O prisijungę Jūs ne tik sudarysite savo geidžiamiausių DOVANŲ SĄRAŠĄ, tačiau galėsite pasidalinti juo su bičiuliais, pakviesite prisijungti draugus bei matysite jų dovanų sąrašus!
LED apšvietimo prekės LED apšvietimo prekėsDidmeninė ir mažmeninė prekyba LED apšvietimo prekėmis. LED lemputės, LED lempos T8, LED juostos, panelės, LED lauko prožektoriai ir kitos LED prekės jūsų namams, biurui, gamybos bei sandėliavimo patalpoms.
Jaukesni Namai Jaukesni NamaiSkandinaviško dizaino baldai, šviestuvai, namų tekstilė, dekoro elementai. Namams ir biurui
 Dumudavikliai.lt Sertifikuoti dūmų detektoriai nuo 6 Eur Dumudavikliai.lt Sertifikuoti dūmų detektoriai nuo 6 Eurwww.Dumudavikliai.lt - Prekiaujame sertifikuotais dūmų detektoriais su puikiu kainos ir kokybės santykiu, vos nuo 5.99€, visoje Lietuvoje. Pas mus išsirinksite Jūsų poreikius atitinkantį dūmų daviklį ir užtikrinsite saugumą savo namams, biurui ar kitai patalpai. Visiems abejojantiems ar nežinantiems klientams, visada patarsime ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Siekiant užtikrinti ilgalaikę Jūsų ramybę, visi mūsų parduodami detektoriai turi nuo 2 iki 10 metų garantiją.
Shtorm – išskirtinių virtuvės, kambario, biuro baldų gamintojas. Shtorm – išskirtinių virtuvės, kambario, biuro baldų gamintojas.Gaminame unikalius ir itin aukštos kokybės baldus Jūsų virtuvei, kambariui, biurui ir kitoms erdvėms. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba. Funkcionalumas, dizainas, kokybė ir patogumas yra mūsų prioritetai. Išskirtinio dizaino baldai, pagaminti iš geriausių medžiagų, yra pritaikomi prie kliento poreikių ir erdvės stiliaus. Garantuojame greitą, atsakingą ir malonų bendradarbiavimą bei gaminius, atitinkančius net ir reikliausių klientų lūkesčius.
Interjero dizainas Coreco Interjero dizainas Corecowww.coreco.lt - profesonalių interjero dizainerių ir architektų studija Vilniuje ir Kaune, pasiruošusi sukurti išskirtinį ir jaukų interjerą jūsų naujiesiems namams, biurui ar parduotuvei.
VYTĖNŲ GESINTUVAI – personalizuoti stilingi gesintuvai namams, biurui, automobiliui VYTĖNŲ GESINTUVAI – personalizuoti stilingi gesintuvai namams, biurui, automobiliuiOriginalios dovanos, verslo dovanos, įkurtuvių dovanos bei dovanos namams – www.vytenugesintuvai.lt gaminami gesintuvai tinka bet kokiai progai ir kuriami tam, kad dovanodami Jūs nustebintumėt išskirtinumu. Gesintuvai ne tik stilingi, bet ir atitinka visus reikalavimus, todėl, reikalui esant, puikiai atliks savo funkciją.
Baldai biurui ir ofisui - ofisasprabangiai.lt Baldai biurui ir ofisui - ofisasprabangiai.ltOfisas prabangiai prekiauja naudotais, kokybiškais biuro baldais kaip: stalais (pakeliamais, rašomaisiais, reguliuojamo aukščio, kampiniais), ergonomiškomis biuro kėdėmis, konferencijų kėdėmis spintomis, minkštais baldais ir stalų pertvaromis. Taip pat siūlome galimybę išbandyti baldus prieš perkant, įsigyti juos išsimokėtinai bei superkame jau panaudotus. Garantuoja pirkėjams baldų kokybę, todel gali suteikti iki penkerių metu garantiją.
UAB Žydinčios sienos UAB Žydinčios sienosTuščių sienų revoliucija Lietuvoje! Gyvųjų gėlių paveikslai, gėlių sienos, samanų sienos, žaliosios pertvaros, vertikalus apželdinimas. Žalia siena Jūsų namams bei biurui!