Svetainių paieška

Paieškos gairės: darbo
Rasta nuorodų: 606, rodoma nuo 1 iki 10.
verinys.lt - verti rankdarbiai, vėrimas, puslapis apie vėrimą verinys.lt - verti rankdarbiai, vėrimas, puslapis apie vėrimąVėrinys - verti rankdarbiai, vėrimas, vėriniai - svetainė skirta tiek besidomintiems rankdarbiais, tiek profesionalams. Čia rasite įvairių vėrinių, suvertų papuošalų, galėsite parodyti savo darbus kitiems. Mes rankdarbių neparduodame, o suteikiame galimybę užmegsti kontaktą su jų autoriumi. Kiekvienam verinys.lt svetainės nariui suteikiama nemokama asmeninė svetainė.
Vienetinės, autorinės dovanos Vienetinės, autorinės dovanosStilizuoti autoriniai darbai iš lino: staltieses, aplikacijos, stilizuoti žaislai tinkantys interjero dekoravimui. Dekoruoju teptuku su tekstilės dažais. Galite pažiūreti keramika ir aliejumi tapytus paveikslus. Darau pagal užsakymus įvairius kitus rankdarbius.
siuvinys.lt - siūti ir siuvinėti rankdarbiai, siuvimas, puslapis apie siuvimą, siuvinius siuvinys.lt - siūti ir siuvinėti rankdarbiai, siuvimas, puslapis apie siuvimą, siuviniusSiuvinys - siūti rankdarbiai, siuvimas, siuviniai - svetainė skirta tiek besidomintiems rankdarbiais, tiek profesionalams. Čia rasite įvairių siuvinių, siūtų drabužių, galėsite parodyti savo darbus kitiems. Mes rankdarbių neparduodame, o suteikiame galimybę užmegsti kontaktą su jų autoriumi. Kiekvienam siuvinys.lt svetainės nariui suteikiama nemokama asmeninė svetainė.
www.akmeneliai.eu  - karoliukai ir detalės papuošalų vėrimui www.akmeneliai.eu - karoliukai ir detalės papuošalų vėrimuiElektroninėje parduotuvėje rasite viską, ko reikia norint sukurti originalų papuošalą. Akmeniniai, mediniai karoliukai, perlai, kristalai, įvairios detalės, troseliai, užbaigimo detalės. Taip pat čia galite įsigyti jau pagamintų rankų darbo papuošalų.
Darbo Skelbimai Darbo SkelbimaiTrumpalaikio darbo skelbimai siūlantiems bei ieškantiems darbo.
Studentų darbo birža Studentų darbo biržaPagalba studentams ieškantiems darbo, konsultacijos profesijų ir karjeros klausimais.
veltinis.lt - velti rankdarbiai, vėlimas, puslapis apie vėlimą veltinis.lt - velti rankdarbiai, vėlimas, puslapis apie vėlimąVeltinis - velti rankdarbiai iš vilnos, vėlimas, veltiniai - svetainė skirta tiek besidomintiems rankdarbiais, tiek profesionalams. Čia rasite įvairių veltų dirbinių, galėsite parodyti savo darbus kitiems. Mes rankdarbių neparduodame, o suteikiame galimybę užmegsti kontaktą su jų autoriumi.
Darbo portalas ieškantiems darbo ir ieškantiem darbuotojų Darbo portalas ieškantiems darbo ir ieškantiem darbuotojųisidarbink.lt – tai portalas skirtas ieškantiems darbo, darbdaviams ir įmonėms, organizuojančims įvairius kursus ar mokymo programas.
Darbas Airijoje Darbas AirijojeDarbo skelbimai Airijoje, CV ir darbų duomenų bazė.