Svetainių paieška

Paieškos gairės: kalbos
Rasta nuorodų: 82, rodoma nuo 1 iki 10.
Vertimų centras Ua-Lt Vertimų centras Ua-LtSpecializuotas vertimų centras Ua-Lt vienija komandą specialistų, kurie dirba modernioje P2P platformoje ir pasiruošę operatyviai padėti jums su vertimais iš lietuvių kalbos į ukrainiečių arba iš ukrainiečių į lietuvių kalbą.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras Lietuvos vaikų ir jaunimo centrasMeno kolektyvai, muzikinės grupės. Teatro, dailės, keramikos studijos. Tautiniai, šiuolaikiniai šokiai. Kompiuterinis mokymas. Kalbos. Sporto būreliai, baseinas. Seminarai. Patalpų nuoma, apgyvendinimas, garso įrašų studija.
Lietuvių kalbos žodžių formų žodynas Lietuvių kalbos žodžių formų žodynas Lietuvių kalbos žodžių formų žodynas (lietuvių kalbos gramatikos žodynas arba morfologinis žodynas)
VERTIMAI įvairiomis kalbų kombinacijomis ! Nekilnojamojo turto paslaugos www.privatusturtas.lt VERTIMAI įvairiomis kalbų kombinacijomis ! Nekilnojamojo turto paslaugos www.privatusturtas.ltVertimo paslaugos ivairiomis kalbu kombinacijomis istaigoms, organizacijoms bei privatiems asmenims. Padedame parduoti, išnuomoti, nusipirkti visą nekilnojamą turtą, butus, namus, kotedžus, patalpas, žemės sklypus.Taip pat padedame parduoti įkeistą visą nekilnojamą turtą bankuose. V.Nageviciaus g. 5 (antras aukstas), Kretinga Mob. tel. 8-678 37171 Tel. 8-445 77865 El. paštas. : info@privatusturtas.lt www.privatusturtas.lt
Essentiallifebits EssentiallifebitsAsmeninė svetainė, asmeninė kūryba, anglų kalbos pamokos, informacija apie darbą ir gyvenimą Anglijoje.
Pažintys Lietuva -  Vokietija - pasaulis. Rimtos, nemokamos! Pažintys Lietuva - Vokietija - pasaulis. Rimtos, nemokamos! Jei esate ne nuotykių ieškotoja/ -as, šalių sienos Jums ne kliūtis, kalbos barjerą pasiryžę įveikti, - šis portalas karmonija.yooco.de. Paslauga nemokama, yra informacinis forumas, tekstų vertimo funkcija, videoteka ir kt.
Kalbų mokykla Kalbų mokykla Educo bene kviečia visus, norinčius patobulinti anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų, italų, ispanų, arabų kalbas. Taip pat siūlome atgaivinti Lietuvių kalbos žinias.
Macchina MacchinaEsame gan jaunas kolektyvas susibūręs tam, kad pakeistume nusistovėjusią nuomonę apie automobilius. Nenorime būti kaip šiuo metu leidžiami žurnalai, kurie tiesiog yra išversti iš kitos kalbos. Nuo pat pradžių mūsų tikslas būti tikru Lietuvišku projektu, rašyti savo nuomonę ir leisti jai susidaryti.
Anglų kalbos namai - kursai ir pamokos Anglų kalbos namai - kursai ir pamokosAnglų kalba darbui ir laisvalaikiui. Šnekamosios, bendrinės ir verslo anglų kalbos kursai. Korepetitorių kursai mokiniams.
Vertimo biuras Vertimo biurasProfesionalus vertimas raštu ir žodžiu. Patirtis, operatyvumas, puikus kainos ir kokybės santykis. Vertimo technologijos –tai profesionalių vertėjų ir kalbos specialistų bendrija. Vertėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, D. Britanijos, Vokietijos, Danijos irk t. šalių specializuojasi savo srityse (teisė, medicina, technologijos, literatūra ir kt.) ir yra įvaldę naujausias vertimo technologijas, gilina savo žinias tarptautinėse vertėjų organizacijose. Mūsų įmonės patyrę projektų vadovai pasirengę Jums patarti, padėti įvairaus sudėtingumo darbuose: išversti, suredaguoti, sukurti naują tekstą (produkto, įmonės veiklos pristatymą, paslaugų aprašymą, komercinį pasiūlymą, tinklapio turinį). Todėl galime koordinuoti įvairaus sudėtingumo vertimo projektus ir atlikti aukštos kokybės vertimus iš (arba į) 40 pasaulio kalbų.