Svetainių paieška

Paieškos gairės: kontroles
Rasta nuorodų: 33, rodoma nuo 1 iki 10.
Eurospynos EurospynosEUROSPYNOS savo klientams (durų bei langų gamintojams ir pardavėjams, statybininkams, statybų vystytojams, architektams ir privatiems vartotojams) siūlo naujausius ir pažangiausius sprendimus, geriausiai atitinkančius jų ir jų klientų lūkesčius bei poreikius, suteikiančius galimybes vystyti savo veiklą ir uždirbti. Mes siūlome pilną paketą spynų ir kitos durų furnitūros bet kokiam klientui ar projektui iš vienų rankų.
rebus.lt rebus.ltApsaugos sistemų internetinė parduotuvė
Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centras Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centrasApsaugos Centras teikia gps transporto kontrolės ir kuro apskaitos paslaugas. Realaus laiko gps sekimo paslaugas ir telemetrinių duomenų atvaizdavimo paslaugą. Taip pat gyventojų ir įmonių patalpų apsaugos paslaugas, vieno mygtuko bendrosios pagalbos gyventojams paslaugas.
Apsaugos sistemos Apsaugos sistemosApsaugos, vaizdo stebėjimo ir įėjimo kontrolės sistemų diegimas ir pardavimas. Pagrindinės prekių grupės: vaizdo kameros, telefonspynės, judesio jutikliai. Firma "Levoriškis" visuomet stengiasi parinkti apsaugos, vaizdo stebėjimo ir įėjimo kontrolės sistemas, kurios kiekvienu konkrečiu atveju būtų tinkamiausios ir labiausiai patenkintų kliento saugumo poreikius.
Baltų tinklas, UAB Baltų tinklas, UABPatalpų apsaugos sistemos, gaisrinė signalizacija, vaizdo stebėjimo sistemos, įėjimo kontrolės įrenginiai.
Eksinta, UAB Eksinta, UABApsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos sistemos, vaizdo stebėjimo ir įeigos kontrolės sistemos.
GNLD - švara ir sveikata GNLD - švara ir sveikataGNLD skalbimo milteliai be fosfatų (5 kg – užtenka 159 skalbimams). Koncentruoti buitiniai valikliai (praskiedus užtenka 6-12 mėn.). Svorio kontrolės priemonės (norintiems numesti atliekamus kilogramus). Tikrai veikiantys maisto papildai (ypač, kas turi problemų su nuolatiniu nuovargiu ir kt.). Odos priežiūros priemonės (šampūnai, kremai ir lt.). Produktai yra draugiški gamtai, oficialiai notifikuoti Lietuvoje.
Taršos integruota prevencija ir kontrolė (TIPK) Taršos integruota prevencija ir kontrolė (TIPK)Informacija apie Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) sistemą, leidimų išdavimo tvarką ir taisykles.
Vykdome silpnų srovių darbus Vykdome silpnų srovių darbusVykdome silpnų srovių darbus, tokius kaip: apsaugos sistemų, video stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų bei priešgaisrinių sistemų montavimą bei priežiūrą. Darbus vykdome Vilniaus ir Kauno regionuose.
Aktkc, UAB Aktkc, UABPrivačių, komercinių patalpų ir teritorijų nuolatinė techninė apsauga ir valdymas, apsaugos, praėjimo kontrolės, gaisro signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas, priežiūra ir aptarnavimas, saugos organizavimo konsultacijos bei koncepcijos.