Svetainių paieška

Paieškos gairės: moterys
Rasta nuorodų: 12, rodoma nuo 1 iki 10.

Rasta nuorodų suaugusiems (7). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

stylisimo.lt stylisimo.ltStylisimo.lt tai elektroninė moteriškų ir vyriškų drabužių parduotuvė. Tiek moterys, tiek vyrai išsirinks iš gausaus drabužių ir aksesuarų asortimento. www.stylisimo.lt stilius, kokybė ir geras aptarnavimas.
Daivos horoskopai - Daivos Vaitkeviciutes horoskopai Daivos horoskopai - Daivos Vaitkeviciutes horoskopaiDaiva Vaitkeviciute. Knygos \"Moterys meluoja geriau\" autorė sukurs tik jums individualiai tinkantį horoskopą Informacija apima žmogaus individualumą, saviraišką, jausmus ir poreikius, santykį su aplinka, vystymosi potencialą, komunikabilumą, profesiją, gyvenimo tikslą ir uždavinius, gebėjimą prisitaikyti. Taip pat individualiame horoskope pateikiama informacija apie darbą, mokslą, sveikatą, karjerą, asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, santykius su vaikais arba tėvais bei partneriais ir t.t.
RMES - Pickup - Būk pirmas tarp merginų! RMES - Pickup - Būk pirmas tarp merginų!Pickup - tai lengvas būdas susipažinti su mergina, nepriklausomas bendravimas, švelnus flirtas, būdas greitai suvilioti, ilgalaikiai santykiai.
ForMen.lt - Didžiausias vyrų portalas Lietuvoje! ForMen.lt - Didžiausias vyrų portalas Lietuvoje!Diždžiausias vyrų portalas Lietuvoje! Įvairūs patarimai visomis gyvenimo temomis. Merginimo įpatumai, mados detalės, straipsniai apie viską, ką turi žinoti kiekvienas tikras vyras.
Dietininkės užrašai Dietininkės užrašaiDietos ir dietinė mityba.Sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos paslaptys. Dietiniai receptai. Maisto produktai. Normos, lentelės, KMI.
AYTE ART PAVEIKSLAI AYTE ART PAVEIKSLAIPaveikslai pagal užsakymus: įvairios dailės technikos, mišri technika, drobė, abstraktus menas, šiuolaikinis menas, naudojami aliejiniai dažai, akriliniai dažai. Vyrauja įvairi tematika kaip gėlės, portretai, natiurmortas, moterys, žmogaus kūnas, abstrakcija.
Informacija moterims ir panelėms Informacija moterims ir panelėmsĮvairiausi straipsniai merginoms apie kūno priežiūrą, laisvalaikį, kosmetiką, taip pat ir moterims apie grožį, madą. Taip pat naudingi patarimai kaip išrinkti geriausią dovaną draugei ar vestuvių proga, apie sveikatą ir pan. Jokių rimtų temų, nes tai tinklaraštis išskirtinai dailiosios lyties atstovėms.
Stilinga mama Stilinga mamaDažnai moterys nėštumo ir žindymo periodu nenori investuoti į savo stilių, manydamos, kad šis periodas greitai praeis ir galės grįžti prie savo turimų rūbų. MB „Stilinga mama“ sako, kad verta į tai investuoti, nes iš mūsų interneto svetainės įsigytus rūbus visų pirma labai patogu nešioti ir naudoti, visų antra Jums siūlomi stilingi rūbai, o visų trečia labai praktiška įsigyti maitinančioms skirtus rūbus, nes juos galima nešioti tiek besilaukiant mažylio, tiek žindant, tiek ir po žindymo. MB „Stilinga mama“ Jums siūlo rūbus besilaukiančioms ir maitinančioms mamos už prieinamą kainą. Kol mažylis miega, o Jūs su atšalusia arbata prisėdote išsirinkti rūbą, užsukite paskaitinėti ir mūsų blog‘o, kuriame MB „Stilinga mama“ pateikia įvairius lietuvių ir iš anglų kalbos išverstus straipsnius, paremtus moksliniais tyrimais ar specialistų nuomone, apie nėštumą, mamos maitinimąsi, žindymą. Galbūt pasikartosite ką jau senai žinojote, galbūt praplėsite akiratį.
Sveikata visiems Sveikata visiemsSveikatos žurnalas internete. Tai – šeimos sveikatos abėcėlė. Patariame, kaip išvengti ligų ir kuo gydytis susirgus, kaip maitintis, kad būtume sveiki ir stiprūs. Primename apie aktualias sezono ligas, jų gydymą bei profilaktiką. Svetainėje - gydytojų ir vaistininkų patarimai, medicinos naujovės. Žinios apie sveikatos stiprinimo kampanijas, ligų prevencijos programas. Dietos, kūno bei veido grožis, kosmetika, sportas, sveikas laisvalaikis ir namai.
Kirpėja Inga Kirpėja IngaEsu kvalifikuota kirpėja, dirbu Klaipėdoje. Kerpu plaukus moterims, vyrams, vaikams, dažau su savo arba Jūsų dažais, šukuoju, atlieku plaukų sveikatinimo paslaugas kaukėmis, keratinu, laminavimu. Kiekvienam individualiai pritaikau progines šukuosenas. Konsultuoju plaukų priežiūros klausimais. Laukiu Jūsų Klaipėdoje, grožio salone adresu Turgaus a. 4 (antrame aukšte). Išankstinė registracija telefonu 86 07 57531.