Svetainių paieška

Paieškos gairės: pramoga
Rasta nuorodų: 59, rodoma nuo 1 iki 10.
Keturračių nuoma - Ignalina, Utena, Molėtai, Zarasai Keturračių nuoma - Ignalina, Utena, Molėtai, ZarasaiPasivažinėjimas keturračiais - tai smagi pramoga, puiki proga pabūti gamtoje, bet kuriuo metų laiku. Pavasarį lėkti Labanoro girios keliukais, taškant tirpstančio sniego balas, vasarą riedėti stačiom Aukštaitijos kalvom, rudenį vagoti purvynus, o žiemą kelti baltus sniego sūkurius. Visi keturračiai yra dvivieciai. Vairuotojas privalo turėti B1 arba B kategorijos vairuotojo pažymėjima, o keleivis turi būti ne jaunesnis negu 12 metų.
Oazė OazėPamirškite viską, ką iki šiol žinojote apie laisvalaikį ir pramogas! Atvažiuokite į „Oazę“!
Anglija AnglijaInformacija apie atvykimą, gyvenimą, darbą, pramogas ir studijas.
Orientacinės varžybos Vilniuje rudis2.lt Orientacinės varžybos Vilniuje rudis2.ltOrientacinės varžybos - tai intelektualus, mėgėjiškas auto sportas, reikalaujantis komandinio darbo, logikos, ištvermės reikalaujantis žaidimas Mūsų mieste.
Darbas internetu Darbas internetuLengvas būdas užsidirbti pinigų internetu. Su šia strategija internetinis kazino taps ne tik pramoga, bet ir pastoviu pinigų šaltiniu.
Motorolerių nuoma Klaipėdoje Motorolerių nuoma KlaipėdojeMotorolerių nuoma yra puiki pramoga, ypač atostogaujant Klaipėdoje ar lietuvos pajūryje. Motorolerių nuoma suteikia galimybę pamatyti pajūrio vaizdus iš kito kampo, aplankyti patraukliausias vietas kartu su draugais. Klientams siūlome didelį pasirinkimą iš motorolerių, kuriems nereikalingos spec. vairavimo teisės.
PANERIO POILSIAVIETĖ PANERIO POILSIAVIETĖJeigu nežinote, kur rengti įmonės vakarėlius, švęsti vaikų gimtadienį, pramogauti, iškylauti, rengti piknikus, mergvakarius, bernvakarius bei kitas Jums svarbias šventes su šeima, draugais, artimaisiais ar kolegomis, kviečiame apsilankyti Panerio poilsiavietėje! Tai nėra poilsis prie ežero, tačiau gerą poilsį prie upės garantuojame. Tai stovyklavietė ir laužavietė Kauno rajone ant Neries kranto šalia Lapių miestelio. Poilsiavietėje rasite pavėsines (vienoje iš jų įrengtas židinys su rūkykla), laužavietes dideliam laužui, indėnišką pirtelę, vietą, kur galėsite statyti palapines nakvynei, gerą priėjimą prie Neries upės, vietą žvejybai, paplūdimio tinklinio ir futbolo aikšteles bei daug vietos kitoms lauko pramogoms. Planuojate savaitgalio keliones? Mūsų pasiūlymas – pasiplaukiojimas Nerimi plaustais arba baidarėmis. Galimi plaustų ir baidarių maršrutai Neries upe, kurių metu susipažinsite su įspūdingomis atodangomis ir sužinosite, kur stūkso didžiausias Lietuvos upių akmuo. Plaukimus galima pradėti ir baigti Panerio poilsiavietėje. Vaikų gimtadienio šventėms siūlome paslaugą - batutų nuoma. Tai dideli ir kokybiški spyruokliniai batutai su apsauginiu tinklu. Pristatymas į vietą ir surinkimas. Batuto skersmuo 4.30m, didžiausia leidžiama apkrova iki 150kg. Taip pat siūlome dar vieną nepamirštamą pramogą Jūsų šventei ar pasibūvimui su draugais - tai mobilios pirties nuoma. Pirtyje telpa 6 žmonės, yra karštas vanduo, pirties kepurės, vantos. Maloniai kviečiame aktyviai leisti laiką gamtos apsuptyje - Panerio poilsiavietėje! Daugiau informacijos suteiksime nurodytais kontaktais: Poilsiavietė, plaustai, baidarės, batutas: +37065772020 Mobili pirtis: Andrius +370 621 31147 Sandra +370 621 94165 El. paštas: info@paneriopoilsiaviete.lt Internetinė svetainė: www.paneriopoilsiaviete.lt FB puslapis: https://www.facebook.com/paneriopoilsiaviete/ Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=NvEL8yFl0Mc Instagram: https://www.instagram.com/paneriopoilsiaviete/ Kauno rajonas
Kaimo turizmo sodyba Dzūkijos uoga Kaimo turizmo sodyba Dzūkijos uogaNaujos kaimo turizmo sodybos nuoma Dzūkijos nacionaliniame parke prie Druskininkų. Aplink miškas ir vanduo. Organizuojame aktyvaus poilsio pramogas šeimoms su vaikais ir nedidelėms įmonėms. Talpiname iki 18 svečių