Svetainių paieška

Paieškos gairės: senamiestis
Rasta nuorodų: 7, rodoma nuo 1 iki 7.
Apartamentai.lt Apartamentai.ltTrumpalaikė ir ilgalaikė 1-2-3 kambarių butų nuoma Vilniaus Senamiestyje ir centre.
Apartamentų nuoma Apartamentų nuomaErdvūs apartamentai per du aukštus Klaipėdos miesto senamiestyje.
Svečių namai - NILĖJA Svečių namai - NILĖJAMes esame įsikūrę prestižiniame Antakalnio mikrorajone – vienoje seniausioje ir ambasadų pamėgtoje miškingiausioje Vilniaus vietoje. Be to, visai šalia Vilniaus senamiestis ir miesto centras, tik 1,5 km. Šalia svečių namų įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.
Naujas viešbutis Vilniuje - Florens Boutique Naujas viešbutis Vilniuje - Florens BoutiqueNaujai atidarytas viešbutis Florens Boutique siūlo patogų apgyvendinimą pačiame Vilniaus senamiestyje. Florens Boutique yra šeimos valdomas mažas viešbutis. Kitaip nei daugumoje didžiųjų Vilniaus viešbučių, mes savo svečiams siūlome šiltą ir jaukią, visai kaip namų, atmosferą, individualų aptarnavimą, privatumą, įdomų ir elegantišką interjerą. Apartamentai ir kambariai yra dekoruoti gėlių tematika, kiekvienas kambarys yra išskirtinis.
Prabangaus buto nuoma Klaipėdoje. Apartamentai "Žvejų Senamiestis" Prabangaus buto nuoma Klaipėdoje. Apartamentai "Žvejų Senamiestis"Apartamentai "Žvejų senamiestis" įsikurę Klaipėdos senamiesčio širdyje, šalia Danės upės, Biržos tilto. Svečiams siūlome dviejų miegamųjų su svetaine ir virtuve apartamentus. Jūsų patogumui įrengti patogūs kambariai su plokščiaekraniais televizoriais, palydovine TV, nemokamu internetu, švaria patalyne ir rankšluosčiais.
Intensyvūs gidų kursai Kaune, UAB „Mūsų odisėja“ (liepos 24-29d.) Intensyvūs gidų kursai Kaune, UAB „Mūsų odisėja“ (liepos 24-29d.)Šių kursų metu per savaitę išklausysite paskaitas: • Architektūros stilių raida Lietuvoje + Lietuvos dailės istorija • Lietuvos geografija ir lankytinos vietos • Lietuvos istorija • Kalbos kultūra ir retorika • Ekskursijų vedimo ir ruošimo metodika + Psichologijos pagrindai + Medžiagos rinkimas ir pateikimas turistinės kelionės metu Mokomosios ekskursijos: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Kauno senamiestis.
1