Svetainių paieška

Paieškos gairės: vaistai
Rasta nuorodų: 35, rodoma nuo 1 iki 10.
Nagų grybelio gydymo vadovas Nagų grybelio gydymo vadovasIšsami informacija apie nagų grybelio infekciją, jos stadijas bei gydymo būdus.
Elektroninė vaistinė – maisto papildai, vaistai, kosmetikos ir higienos priemonės internetu Elektroninė vaistinė – maisto papildai, vaistai, kosmetikos ir higienos priemonės internetu„Mano vaistinė“ – tai el. vaistinė, kurioje galite įsigyti maisto papildų vaikams, moterims, vyrams, vitaminų, kosmetikos bei higienos prekių bei kitų produktų. Specialiūs pasiūlymai, dažnos akcijos ir nuolaidos.
Manosveikata.lt - informacinis leidinys internete Manosveikata.lt - informacinis leidinys interneteSveikatos, medicinos, ir grožio gidas internete. Čia rasite daug vertingos informacijos sveikatos kausimais, naujienų bei patarimų skiltyje. Išsamiai pateiktose rubrikose rasite specialistų kontaktus bei informaciją apie atliekamas paslaugas.
Visi Vaistai Visi VaistaiVisi Vaistai (visivaistai.lt) – tai vaistų, maisto papildų ir vitaminų paieška, aprašai (informaciniai lapeliai), veikliosios medžiagos, bei vidutinė rinkos kaina, taip pat vaistinės, kuriose šio vaisto galima įsigyti. Vaistinių paieška pagal vietovę, pilna informacija (adresas, telefonas, vaistinės parodymas žemėlapyje).
Ligų ir vaistų katalogas Ligų ir vaistų katalogasLigų ir sveikatos sutrikimų gidas. Lietuvoje registruotų vaistinių preparatų, medikamentų, maisto papildų, vitaminų paieška. Informacija, gamintojai, vartojimo instrukcijos. Straipsniai sveikatos temomis.
e-Vaistinė e-VaistinėInformacinė svetainė apie farmaciją, vaistus, vaistažoles ir sveikatą. Vaistinių, vaistų gamintojų ir platintojų katalogas,
Kordicepsas, bioimunoreguliatoriai - naujausi laimėjimai rytų medicinoje Kordicepsas, bioimunoreguliatoriai - naujausi laimėjimai rytų medicinojeLiga - tai signalas, kad organizme kažkas negerai. Reikia ne kovoti su liga, o susigrąžinti sveikatą.
Pasveik.lt Pasveik.ltMedicinos naujienos, vaistai, ligos, gydymas.
Farmacijos departamentas Farmacijos departamentasDepartamento misija – užtikrinti, kad Lietuvos gyventojai būtų aprūpinti efektyviais, saugiais, kokybiškais, prieinamos kainos, jų poreikius atitinkančiais vaistais.