Delimarketing DelimarketingRestoranų, kavinių, barų reklamos agentūra.
Reklamija - 2014-2020 m. Europinių projektų viešinimas Reklamija - 2014-2020 m. Europinių projektų viešinimas- aiškinamieji stendai; - informacinės lentos; - straipsniai spaudoje; - spaudos konferencijos, pranešimai spaudai; - viešinimo renginiai; - popieriniai ir elektroniniai leidiniai (plakatai, lankstinukai, skrajutės, bloknotai, brošiūros), garso bei vaizdo medžiaga; - išorinės ženklinimo priemonės (lipdukai); - kitos priemonės (segtuvai, maišeliai, puodeliai, maikutės, kepurės ir kt.); - internetiniai sprendimai (paramos gavėjo tinklalapis).
GetAd.lt - Reklaminiai gaminiai GetAd.lt - Reklaminiai gaminiaiGetAd.lt teikia įvairius individualiai pritaikytus fizinių reklamos gaminių ir jų dizaino sprendimus. Kuriame logotipus, teikiame grafinio dizaino sprendimus. Mūsų tikslas platinti Jūsų vardą ar veiklą ir išskirti iš kitų savitu stiliumi. GetAd.lt teikdama reklamos gaminių ir grafinio dizaino sprendimų paslaugas prisiderina prie savo klientų poreikių. Visas užklausas vykdome lanksčiai sukuriant individualius dizaino sprendimus.
RGPK Reklama RGPK ReklamaReklamos Paslaugos Vilniaus mieste už gana maža kaina!
Webmarketing WebmarketingTikime, kad internetinis tinklapis egzistuoja tam jog kurtų rezultatą: didintų pardavimus, lengvintų verslo valdymą, populiarintų Jus ir Jūsų prekės ženklą. Gerai sukurtas internetinis puslapis tik dalis sprendimo. Mūsų paslaugos po tinklapio sukūrimo padeda klientams siekti savo tikslų. Nuo kvalifikuotų kontaktų rinkimo iki pelno didinimo, nuo padidėjusių pardavimų ar užklausų iki matomumo didinimo paieškos sistemose.
REKLAMOS SERVISO GRUPĖ, UAB REKLAMOS SERVISO GRUPĖ, UABREKLAMOS GAMYBA FOTOTAPETŲ SPAUDA IR KLIJAVIMAS AUTOMOBILIŲ KLIJAVIMAS PLAČIAFORMATĖ SPAUDA
Printela PrintelaLipdukų, lipnių ir tekstilinių etikečių gamyba, šilkografija ir kitos paslaugos.
Reklamos agentura e-reklama.in Reklamos agentura e-reklama.inE-reklama.in pradejo veikti jau nuo 2004 metu. Turim 12 metu darbo patirti. E-reklama.in suteikia visas internetinės reklamos paslaugas: Internetinių svetainių kūrimas, SEO optimizavimas paieškoms sistemoms , įvairių skelbimų talpinimas, facebook reklama, bei televizijos ir radio kanaluose reklama.
Adway - Kūrybinė reklamos agentūra Adway - Kūrybinė reklamos agentūraAdway - Kūrybinė reklamos agentūra Mūsų tikslas – atskleisti Jūsų išskirtinumą! Esame pasiryžę pergalėms, jų siekiame kasdien. Savo klientams kuriame vertę, pasitelkdami rinkodaros galimybes, kūrybos potencialą bei vizualinius sprendimus.
Išorinės ir vidinės reklamos gamyba. Išorinės ir vidinės reklamos gamyba.Įmonės veikla: prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmonės gaminius ir paslaugas. Mes gaminame: -reklaminius rėmelius; laikiklius prie rėmelių; įvairius tvirtinimo elementus rėmeliams,stovai; -informacinius ir reklaminių bukletų,laikikliai; -iš PMMA, PVC ir PET gaminiai; -graviruojame ir pjaustome lazeriu; -priimame užsakymus nestandartiniams gaminiams iš plastiko; -kokybiškai ir greitai liejame gaminius su užsakovo presformomis; - lauko ir vidaus reklama. Asortimentas sprendžia pagrindinę mažmeninės prekybos operatorių problemą: prekės pateikimas ir informacijos apie prekę pateikimas. Siūlomas kompleksinis sprendimas - nuo konsultacijos iki projekto įgyvendinimo.