Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

3D plokštėsRėmėjų nuoroda 3D plokštėsTikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės, ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksininių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai. Dekoratyvinės 3D plokštės (arba trimatės plokštės), kurios sujungtos tarpusavyje sudaro visą sistemą. Plokštės yra klijuojamos ant įvairių sienų paviršių plytelių klijais,skystomis vinimis. Jungimo siūlės yra šlifuojamos iki vientisumo. Priklijavus plokštes jas galima dažyti daugybę kartų įprastais sieniniais dažais norima spalva.
Daiktai iš AnglijosRėmėjų nuoroda Daiktai iš AnglijosParduodame įvairius sendaikčius (naudotus ir naujus daiktus) supakuotus dėžėmis. Dėžėse gali būti: Smulkūs elektros prietaisai, Indai, Stalo įrankiai, Žaislai, Bižuterija, Aksesuarai, Lauko dekoracijos, Vidaus dekoracijos, Paveikslai, Rėmeliai, Įvairūs įrankiai, Vazos, Skulptūrėlės,Keramikos gaminiai. Prekės yra supakuotos į dėžes, kurias prieš perkant galima apžiūrėti. Pardavimo kaina 2,20€/kg.
baidarių nuomaRėmėjų nuoroda baidarių nuomaJau septyniolika metų dirbame Jums ir stengiamės įtikti net ir išrankiausiems klientams. Mūsų jaunas, energingas ir paslaugus kolektyvas leis kiekvienam klientui pasijusti ypatingu. Teigiami klientų atsiliepimai skatina mus atlikti savo darbą vis tobuliau ir tobuliau. Turėdami ilgametę patirtį galime pasiūlyti neužmirštamas keliones po įspūdingiausias Lietuvos vietoves. Tik gamta gali atstatyti jūsų jėgas, pažadinti Jūsų fantaziją ir padiktuoti naujų idėjų. Tik gamtoje ir bendraudami su gamta Jūs patirsite pilnavertį poilsį ir tikrą būties harmoniją…
Žvyro karjeraiRėmėjų nuoroda Žvyro karjeraiUAB „Metasta“ įsteigta 2014 m. Pagrindinė įmonės veikla – smėlio, žvyro ir kitų inertinių medžiagų gavyba, perdirbimas bei prekyba. Įmonė šiuo metu eksploatuoja 41,2 ha ploto Aleksandriškių smėlio ir žvyro karjerą, esantį Trakų rajone. Karjere dirbama tik su aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintų gamintojų technika - Kleemann, Volvo, Hyundai, Case, Cat, Sandvik bei Terex.
Žūklės prekėsRėmėjų nuoroda Žūklės prekėsTeisingai pasirinkti žūklei būtini reikmenys ir įranga, masalai ir jaukai, patogi apranga, patikima avalynė, turizmo prekės – visa tai leis tikrai turiningai praleisti laisvalaikį žvejojant. Mūsų tikslas – patenkinti Jūsų poreikius komplektuojant žvejybinį ir poilsio arsenalą. Aplankę šią sveitainę arba žūklės reikmenų parduotuvę.
3D sienosRėmėjų nuoroda 3D sienosTikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės, ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksininių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai.
Naudota žemės ūkio technika Rėmėjų nuoroda Naudota žemės ūkio technika Lietuvos žemės ūkis yra vienas prioritetinių sektorių, atliekančių svarbų ekonominį, socialinį ir aplinkosauginį vaidmenį. 60,6 proc. šalies teritorijos yra naudojama žemės ūkio veiklai plėtoti. 2005 m. kaimo vietovėse gyveno 34,0 proc. Lietuvos gyventojų, o žemės ūkyje dirbo 13,2 proc. visų šalies užimtų gyventojų. Lietuvoje palankios klimato ir kitos gamtinės sąlygos, dirvožemiai ir turima patirtis plėtoti žemės ūkio produktų gamybą.Musų įmonė prekiauja žemės ūkio technika, kad jums būtų lengviau bei patogiau pasiekti norimų rezultatų
Tauragės moksleivių kūrybos centrasRėmėjų nuoroda Tauragės moksleivių kūrybos centrasTauragės moksleivių kūrybos centras įkurtas 1990 metais. Kiekvienais mokslo metais į mūsų įstaigą susirenka apie 1000 Tauragės rajono moksleivių, ieškančių kūrybinės erdvės ir pedagoginės pagalbos asmenybės saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, pomėgių plėtotei. Čia pakanka vietos ir dėmesio ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir suaugusiems.
Restoranas Vila Prie Peterso tiltoRėmėjų nuoroda Restoranas Vila Prie Peterso tiltoPuiki vieta oficialiems susitikimams, įvairių progų pobūviams ar romantiškai vakarienei. Verslo pietūs, Banketai ir furšetai, Įmonių vakarėliai, Vestuvės, Vaišių pristatymas, Maistas išsinešimui, Kavos pertraukėlės, Abiturientų išleistuvės, Turistinių grupių maitinimas, Išvažiuojamieji aptarnavimai.
Atrakcionų parkasRėmėjų nuoroda Atrakcionų parkasMes padedame žmonėms leisti kokybišką laisvalaikį kartu!Nuomojame originalaus dizaino, Europos Sąjungoje gamintus ir sertifikuotus pripučiamus batutus įmonių renginiams, uždaroms ir asmeninėms šventėms, gimtadieniams bei kitoms įvairiausioms progoms. Pasirinkite, ko reikia Jūsų idėjoms įgyvendinti: nuo futbolo stadiono dydžio pramogų zonos, 100 metrų ilgio pripučiamo kliūčių ruožo, Kakės Makės batutų parko iki pavienės įrangos, skirtos paties įvairiausio amžiaus žmonėms.