Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

Daiktai iš AnglijosRėmėjų nuoroda Daiktai iš AnglijosParduodame įvairius sendaikčius (naudotus ir naujus daiktus) supakuotus dėžėmis. Dėžėse gali būti: Smulkūs elektros prietaisai, Indai, Stalo įrankiai, Žaislai, Bižuterija, Aksesuarai, Lauko dekoracijos, Vidaus dekoracijos, Paveikslai, Rėmeliai, Įvairūs įrankiai, Vazos, Skulptūrėlės,Keramikos gaminiai. Prekės yra supakuotos į dėžes, kurias prieš perkant galima apžiūrėti. Pardavimo kaina 2,20€/kg.
baidarių nuomaRėmėjų nuoroda baidarių nuomaJau septyniolika metų dirbame Jums ir stengiamės įtikti net ir išrankiausiems klientams. Mūsų jaunas, energingas ir paslaugus kolektyvas leis kiekvienam klientui pasijusti ypatingu. Teigiami klientų atsiliepimai skatina mus atlikti savo darbą vis tobuliau ir tobuliau. Turėdami ilgametę patirtį galime pasiūlyti neužmirštamas keliones po įspūdingiausias Lietuvos vietoves. Tik gamta gali atstatyti jūsų jėgas, pažadinti Jūsų fantaziją ir padiktuoti naujų idėjų. Tik gamtoje ir bendraudami su gamta Jūs patirsite pilnavertį poilsį ir tikrą būties harmoniją…
Žvyro karjeraiRėmėjų nuoroda Žvyro karjeraiUAB „Metasta“ įsteigta 2014 m. Pagrindinė įmonės veikla – smėlio, žvyro ir kitų inertinių medžiagų gavyba, perdirbimas bei prekyba. Įmonė šiuo metu eksploatuoja 41,2 ha ploto Aleksandriškių smėlio ir žvyro karjerą, esantį Trakų rajone. Karjere dirbama tik su aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintų gamintojų technika - Kleemann, Volvo, Hyundai, Case, Cat, Sandvik bei Terex.
Žūklės prekėsRėmėjų nuoroda Žūklės prekėsTeisingai pasirinkti žūklei būtini reikmenys ir įranga, masalai ir jaukai, patogi apranga, patikima avalynė, turizmo prekės – visa tai leis tikrai turiningai praleisti laisvalaikį žvejojant. Mūsų tikslas – patenkinti Jūsų poreikius komplektuojant žvejybinį ir poilsio arsenalą. Aplankę šią sveitainę arba žūklės reikmenų parduotuvę.
3D sienosRėmėjų nuoroda 3D sienosTikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės, ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksininių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai.
Naudota žemės ūkio technika Rėmėjų nuoroda Naudota žemės ūkio technika Lietuvos žemės ūkis yra vienas prioritetinių sektorių, atliekančių svarbų ekonominį, socialinį ir aplinkosauginį vaidmenį. 60,6 proc. šalies teritorijos yra naudojama žemės ūkio veiklai plėtoti. 2005 m. kaimo vietovėse gyveno 34,0 proc. Lietuvos gyventojų, o žemės ūkyje dirbo 13,2 proc. visų šalies užimtų gyventojų. Lietuvoje palankios klimato ir kitos gamtinės sąlygos, dirvožemiai ir turima patirtis plėtoti žemės ūkio produktų gamybą.Musų įmonė prekiauja žemės ūkio technika, kad jums būtų lengviau bei patogiau pasiekti norimų rezultatų
Restoranas Vila Prie Peterso tiltoRėmėjų nuoroda Restoranas Vila Prie Peterso tiltoPuiki vieta oficialiems susitikimams, įvairių progų pobūviams ar romantiškai vakarienei. Verslo pietūs, Banketai ir furšetai, Įmonių vakarėliai, Vestuvės, Vaišių pristatymas, Maistas išsinešimui, Kavos pertraukėlės, Abiturientų išleistuvės, Turistinių grupių maitinimas, Išvažiuojamieji aptarnavimai.
Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėRėmėjų nuoroda Šilutės rajono žuvininkystės regiono veiklos grupėPagrindiniai šios asociacijos veiklos tikslai – skatinti Šilutės, kaip žuvininkystės regiono, ekonomikos augimą, darbo vietų steigimą, plėtoti pakrančių ir sausumos bendruomenių įdarbinimo galimybes, siekti geresnės gyvenimo kokybės, atstovauti šio verslo interesams. Savo tikslų siekti asociacija numato pasitelkdama ES struktūrinių fondų 2014-2020 m. finansinę paramą.
Automobilių ekspertizėRėmėjų nuoroda Automobilių ekspertizėUAB Ekspertorija yra pasirengusi atlikti visas transporto priemonių technines ekspertizes, kurias numato Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai. Naudotų automobilių ir motociklų iš ne ES šalių (JAV, Jungtinių Arabų Emyratų, Rusijos federacijos, Monako, San Marino ar kt. ne ES šalių) individualus patvirtinimas (atitikties įvertinimas)
Blakstienų priauginimas LondoneRėmėjų nuoroda Blakstienų priauginimas LondoneBlakstienų priauginimas – tai procedūra, kurios metu prie vienos natūralios blakstienos specialios formulės klijais klijuojama viena arba kelios dirbtinės blakstienos. Darbo metu naudojamos profesionalios blakstienų priauginimo priemonės: įvairiausių atspalvių, storių, linkių, ilgių blakstienos, hipoalerginiai klijai, drėkinančios odą kaukės paakiams. Blakstienų priauginimo pagalba galima koreguoti akių formą, suteikti žvilgsniui paslaptingumo, paryškinti akių spalvą.