100 naujausių nuorodų

Asistentinis Taxi Asistentinis TaxiAktyviai gyventi ir komfortiškai judėti nori kiekvienas. Tikime, kad „Asistentinis Taxi“ teikiamos paslaugos leis senyvo amžiaus ir žmonėms turintiems negalią ne tik nuvykti į gydymo ir ugdymo įstaigas, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį, palaikyti socialinius ryšius su draugais ir artimaisiais.
Ledovana LedovanaMes esame „Ledovana“, kelionių agentūra, kuri nėra tik kelionių organizavimo įstaiga, bet ir jūsų draugas bei partneris nežinomo atradimo kelionėje. Mūsų įkūrimo šerdis yra deganti aistra pasaulio stebuklams, o mūsų šūkis „Atraskite pasaulį, atraskite save“ skelbia apie unikalų kelionių su „Ledovana“ patyrimą, kur kiekvienas nuotykis skatina atradimus tiek aplinkinėje erdvėje, tiek savo viduje.
SoliTek SoliTekSoliTek - pirmaujanti saulės energijos sprendimų kūrėja ir didžiausia saulės modulių bei energijos kaupimo sistemų gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Šiaurės Europoje. 2009-aisiais įkurta SoliTek priklauso įmonių grupei BOD GROUP. Lietuvoje gaminami stiklas stiklas saulės moduliai įvertinti GOLD statusu "Cradle to cradle" inovacijų instituto. Lietuvoje įmonė teikia saulės elektrinių, baterijų namams ir elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo paslaugas tiek namams, tiek verslui.
ilvento.lt ilvento.ltItališkai „il vento“ reiškia vėją, o tai yra geriausias žodis apibūdinti mūsų misijai – įpūsti naujų vėjų jūsų virtuvėje ir įkvėpti jus gastronominiams atradimams. Mūsų vėjas pučia iš Italijos, šalies kur maisto gamyba yra neatsiejama kultūros ir identiteto dalis. Fizinių kelionių nepakeis niekas, tačiau jūsų vakarienė gali tapti ir lėktuvo bilietu, ir laiko mašina atskleidžiančia ištisos civilazijos istorijas. ILVENTO istorija prasidėjo nuo meilės šokoladui. Gurmaniškų produktų parduotuvė atsirado neradus kur įsigyti aukštos kokybės, premium kokybės šokolado. Ją įkūrė ir atstovaujamus produktus kruopščiai atrinko sertifikuota šokolado somelje! Mūsų rinkoje gausu belgiškų, šveicariškų šokoladų, tačiau jie anaiptol nėra aukščiausios kokybės. Kaip atskirti? Dažnai valgydamas šokoladą gali justi ne šokolado, bet stiprų vanilės skonį, vadinasi gamintojas norėjo paslėpti prastą žaliavų kokybę! ILVENTO platinama produkcija – tai gardumynai su istorija, tad su kiekvienu kąsneliu atrandate šimtametes tradicijas, išnykusias civilizacijas ir dabartinės akimirkos grožį. ILVENTO asortimente rasite: Išskirtinės šokolado plytelės – kiekvienam skoniui ir visiems jūsų gurmaniškiems sumanymams! Juodasis, pieniškas, Criollo… Rinktiniai saldumynai – be laktozės, be gliuteno, veganiški! Itališki produktai su trumais! Užtepėlės, prieskoniai, makaronai. Gurmaniškų dovanų rinkiniai kiekvieno skoniui, visoms progoms.
Ekskursijos Turkijoje Ekskursijos TurkijojeProjektas “Ekskursijos Turkijoje“ gimė siekiant apjungti visus ekskursijų ir pramogų tiekėjus Turkijoje tam, kad lietuvaičiai atostogų metu galėtų greitai gauti geriausią kainos pasiūlymą ir atostogos vyktų sklandžiai.
Bustonaujienos.lt Bustonaujienos.ltNT naujienų portalas. Projektai, apžvalgos, aktualijos.
Virtuvesnaujienos.lt Virtuvesnaujienos.ltVirtuvės naujienų portalas, receptai, mitybos patarimai
klevo Agency klevo Agency360° komunikacijos paslaugos verslams, kurie kalba ir susikalba. Strategija ir taktika, turinys, socialinių tinklų valdymas, darbdavio įvaizdis, vidinė komunikacija.
Upemis.lt Upemis.ltVienintelė visą Lietuvą apimantis baidarių rezervacijos platforma. Čia galite rezervuoti plaukimą baidarėmis už konkrečią sumą be jokių skambučių. Nuo mažų upelių iki Lietuvos upių karaliaus Nemuno turime partnerių, kurie mielai su jumis pasidalins kelionių baidarėmis džiaugsmu.
Profesionalios kenkėjų kontrolės ir patalpų dezinfekavimo paslaugos visoje Lietuvoje Profesionalios kenkėjų kontrolės ir patalpų dezinfekavimo paslaugos visoje LietuvojeMūsų įmonė, specializuojasi kenkėjų kontrolės, patalpų dezinfekavimo ir dezinsekcijos paslaugose, siūlome aukštos kokybės sprendimus klientams visoje Lietuvoje. Mūsų profesionali komanda, turinti ilgametę patirtį šioje srityje, garantuoja efektyvias ir saugias priemones, siekiant išnaikinti kenkėjus bei užtikrinti higienišką aplinką.