100 naujausių nuorodų

MB “Ardrana” MB “Ardrana”Grindų valymo įrangos remontas. Nuoma. Naudotos įrangos pardavimas.
MB Alsoda MB AlsodaMūsų internetinėje parduotuvėje rasite vieną didžiausių sodo technikos, bei atsarginių detalių pasirinkimų Lietuvoje. Viskas vienoje vietoje, konkurencinga kaina. Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas
abcSVEIKATA abcSVEIKATAEkspertų sveikatos patarimai, sveikatos naujienos ir sveikatingumo vadovai abcSveikata.lt . Patikimos ir naujausios informacijos apie sveikatą šaltinis.
Glomi.lt elektroninė kosmetikos parduotuvė Glomi.lt elektroninė kosmetikos parduotuvėGlomi.lt siekia atverti vartus į autentišką Pietų Korėjos grožio pasaulį ir suteikti išskirtinę patirtį kiekvienam pirkėjui. Mūsų profesionalų kruopščiai atrinktas asortimentas ne tik atspindi naujausias tendencijas, bet ir skatina jūsų odos sveikatą bei grožį!
Vrpi.lt - paslaugų e katalogas Vrpi.lt - paslaugų e katalogasVirtualus paslaugų interneto e katalogas. Paslaugų ir verslo reklamos interneto katalogas, kuriame galima įkelti paslaugų ir verslo interneto svetaines
Dirbtinio intelekto centras Promptas.LT Dirbtinio intelekto centras Promptas.LTPromptas.LT – tai mokymo platforma darbui su dirbtiniu intelektu. Ji atvira kiekvienam, kuris domisi šia technologija. Mūsų tikslas – padėti norintiems pradėti sėkmingai naudotis dirbtinio intelekto įrankiais. Tikime, kad dirbtinio intelekto mokymai turi būti pasiekiami visiems, neatsižvelgiant į jų išsilavinimą ar patirtį.
Asistentinis Taxi Asistentinis TaxiAktyviai gyventi ir komfortiškai judėti nori kiekvienas. Tikime, kad „Asistentinis Taxi“ teikiamos paslaugos leis senyvo amžiaus ir žmonėms turintiems negalią ne tik nuvykti į gydymo ir ugdymo įstaigas, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį, palaikyti socialinius ryšius su draugais ir artimaisiais.
Ledovana LedovanaMes esame „Ledovana“, kelionių agentūra, kuri nėra tik kelionių organizavimo įstaiga, bet ir jūsų draugas bei partneris nežinomo atradimo kelionėje. Mūsų įkūrimo šerdis yra deganti aistra pasaulio stebuklams, o mūsų šūkis „Atraskite pasaulį, atraskite save“ skelbia apie unikalų kelionių su „Ledovana“ patyrimą, kur kiekvienas nuotykis skatina atradimus tiek aplinkinėje erdvėje, tiek savo viduje.
SoliTek SoliTekSoliTek - pirmaujanti saulės energijos sprendimų kūrėja ir didžiausia saulės modulių bei energijos kaupimo sistemų gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Šiaurės Europoje. 2009-aisiais įkurta SoliTek priklauso įmonių grupei BOD GROUP. Lietuvoje gaminami stiklas stiklas saulės moduliai įvertinti GOLD statusu "Cradle to cradle" inovacijų instituto. Lietuvoje įmonė teikia saulės elektrinių, baterijų namams ir elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo paslaugas tiek namams, tiek verslui.
ilvento.lt ilvento.ltItališkai „il vento“ reiškia vėją, o tai yra geriausias žodis apibūdinti mūsų misijai – įpūsti naujų vėjų jūsų virtuvėje ir įkvėpti jus gastronominiams atradimams. Mūsų vėjas pučia iš Italijos, šalies kur maisto gamyba yra neatsiejama kultūros ir identiteto dalis. Fizinių kelionių nepakeis niekas, tačiau jūsų vakarienė gali tapti ir lėktuvo bilietu, ir laiko mašina atskleidžiančia ištisos civilazijos istorijas. ILVENTO istorija prasidėjo nuo meilės šokoladui. Gurmaniškų produktų parduotuvė atsirado neradus kur įsigyti aukštos kokybės, premium kokybės šokolado. Ją įkūrė ir atstovaujamus produktus kruopščiai atrinko sertifikuota šokolado somelje! Mūsų rinkoje gausu belgiškų, šveicariškų šokoladų, tačiau jie anaiptol nėra aukščiausios kokybės. Kaip atskirti? Dažnai valgydamas šokoladą gali justi ne šokolado, bet stiprų vanilės skonį, vadinasi gamintojas norėjo paslėpti prastą žaliavų kokybę! ILVENTO platinama produkcija – tai gardumynai su istorija, tad su kiekvienu kąsneliu atrandate šimtametes tradicijas, išnykusias civilizacijas ir dabartinės akimirkos grožį. ILVENTO asortimente rasite: Išskirtinės šokolado plytelės – kiekvienam skoniui ir visiems jūsų gurmaniškiems sumanymams! Juodasis, pieniškas, Criollo… Rinktiniai saldumynai – be laktozės, be gliuteno, veganiški! Itališki produktai su trumais! Užtepėlės, prieskoniai, makaronai. Gurmaniškų dovanų rinkiniai kiekvieno skoniui, visoms progoms.