100 naujausių nuorodų

PUSIAU SKAIDRIOS LUBOS PUSIAU SKAIDRIOS LUBOSPusiau skaidrios lubos Skaidrios įtempiamos lubos dažniausiai derinamos su LED šviestuvais. Šiuo metu tai yra vienas iš moderniausių lubų sprendimų. Tai unikalus ir nestandartinis sprendimas tiems, kurie ieško išskirtinumo. Šios lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės su 50 proc. permatomumu. Dažnai jos derinamos su kitų tipų įtempiamomis lubomis, dažniausiai pasirenkant matinio paviršiaus variantą. Šviesa, sklindanti iš šios plėvelės, sukuria įspūdingą efektą. Pusiau skaidrios lubos dažniausiai naudojamos aukštų lubų patalpose, pvz., prieškambariuose ar svetainėse. Pusiau skaidrių lubų privalumai: Jų privalumas yra dalinis skaidrumas, todėl dažnai suderinamos kelios skirtingos spalvos lubos greta vienos kitos, kur sukuriamas unikalus ir išskirtinis vaizdas, nebereikalingas papildomas dekoro akcentas. Šios lubos paprasčiausiai tampa svarbiausiu interjero detaliu, ir belieka tik nuspręsti dėl šviestuvų, kurie dažniausiai pasirenkami minimalistinio stiliaus, taip puikiai harmonizuojantys su tokiais unikaliais lubomis. Jeigu norite sužinoti daugiau apie įtempiamas lubas ir jų rūšis, rekomenduojame konsultuotis su patyrusiais specialistais, kurie jas montuoja. Jie padės jums pasirinkti tinkamą variantą, paaiškins svarbiausius skirtumus ir teiks priežiūros rekomendacijas. Tai ženkliai pagreitins vidaus apdailos sprendimų priėmimą.
Evagift EvagiftDovanos, originalūs namų aksesuarai, tapyba pagal skaičius, kuprinės, žaislai, madingi drabužiai. Elektroninė kokybiškų prekių parduotuvė.
NT brokerė Asta Samulionytė NT brokerė Asta SamulionytėGyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Panevėžyje. Žemės ūkio paskirties sklypų pardavimas visoje Lietuvoje.
Scale-11 Scale-11SCALE 11 – tai Lietuvoje įkurtas mados prekės ženklas su architektūriniu ir vintažiniu požiūriu į dizainą. Įkūrėja – Indrė Dorofėjūtė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį interjero architektūroje ir aistrą menui, madai bei kultūrai, atrado alternatyvų savo kūrybiškumo išraiškos kelią kurdama drabužius, kuriuos norėtų vilkėti, jaustis ypatinga ir įkvėpti kitus.
Remitalis - atraskite IT galimybes Remitalis - atraskite IT galimybesIT paslaugos ir sprendimai, kompiuterių remontas ir priežiūra, IT darbo vietų priežiūra, tinklo ir belaidžio ryšio priežiūra
Vizualo meistrai Vizualo meistraiProfesionali produktų fotografija Jūsų verslui - el. Komercijai, katalogams, prekybos platformoms, socialiniams tinklams - Vizualo meistrai.
Redos Keramika Redos KeramikaKeramikiniai rankų darbo indai, interjero detalės, šventinė atributika Kalėdoms ir vestuvėms bei kiti keramikos dirbiniai gaminti su meile.
Gėlių Gaublys Gėlių GaublysGėlių puokštės, kurios ne tik pakerės savo grožiu, bet ir taps tikra staigmena gimtadienio ar kita proga, ypatingai jeigu pasinaudosite paslauga - gėlės į namus! Be to, gėlės į namus Vilniuje pristatysime tą pačią dieną! Čia visuomet šviežios gėlės, įdomūs kambariniai augalai bei kambarinės gėlės. Ieškantiems dovanos vyrams ar moterims, artimiesiems ar bendradarbiams atrasite didelį pasirinkimą nuo simbolinių ir nedidelių iki rankų darbo dovanų ir stabilizuotų samanų paveikslų bei kompozicijų!
Sporto transliacijos gyvai Sporto transliacijos gyvaiKrepšinis, futbolas, tenisas, motosportas ir dar daugiau internetu nemokamai.
Moteriški drabužiai internetu Moteriški drabužiai internetuMoteriški drabužiai internetu: suknelės, megztiniai, džemeperiai, marškinėliai, džinsai, šortai,liemenės,sijonai, rankinės, avalynė, aksesuarai, kojines.