100 naujausių nuorodų

musureceptai.lt musureceptai.ltAtraskite skaniausius ir išbandytus receptus visoms progoms. Mūsų receptai padės jums maloniai nustebinti šeimą ir draugus kasdien ir šventės metu. Paprasti ir aiškūs žingsniai, nuotraukos bei patarimai – viskas vienoje vietoje!
cleanart.lt cleanart.ltClean Art – profesionalaus įvairaus pobūdžio valymo paslaugas teikianti įmonė.
Komfesta KomfestaKomfesta įmonė užsiima oro kondicionierių, šilumos siurblių ir rekupracijos sistemų prekyba bei montavimu.
Drono paslaugos | Aerealty.lt Drono paslaugos | Aerealty.ltAerealty teikia dronų fotografavimo paslaugas. Aerealty svetainėje rasite šias paslaugas: * Nekilnojamojo turto (NT) fotografija dronu: Aerealty dronų pilotai fotografuoja gyvenamuosius namus, butus, komercines patalpas ir kitus NT objektus iš oro. Taip potencialūs pirkėjai gali geriau suprasti objekto dydį, išdėstymą ir aplinką. * Architektūrinės vizualizacijos: Aerealty gali sukurti pastatų 3D modelius ir dronų nuotraukas sujungti į vientisą vaizdą, leidžiantį pamatyti, kaip atrodys pastatas baigus statybas. * Filmavimas iš oro: Aerealty gali filmuoti iš oro įvairius objektus ir renginius. Pavyzdžiui, jie gali filmuoti statybų aikšteles, renginius ar gamtos vaizdus.
Interviu filmavimas | Mokymų filmavimas - RAINMAN video production Interviu filmavimas | Mokymų filmavimas - RAINMAN video productionEsame nedidelė, bet profesionali komanda kurianti video turinį. Pagrindinė mūsų specializacija: interviu filmavimas, mokymų filmavimas, klientų atsiliepimų filmavimas, įmonės darbuotojų interviu filmavimas, pokalbių laidų filmavimas, podcastu filmavimas, laidų vedėjų filmavimas.
Produkto video gamyba | Produktų filmavimas - RAINMAN video production Produkto video gamyba | Produktų filmavimas - RAINMAN video productionGreitai ir nebrangiai sukursime patrauklų jūsų parduodamo produkto video. Jei norite labiau išsiskirti pridėsime papildomų efektų, grafikos, ar atliksime įgarsinimą. Produktų filmavimas, montavimas, 360 filmavimas. Produktų video internetui, soc. tinklams, amazon, ebay platformoms.
3D video gamyba, 3D animacija 3D video gamyba, 3D animacijaEsame nedidelė, bet profesionali komanda kurianti 3D video animaciją. 3D produktų video kūrimas. 3D objektų video. Taip pat galime sukurti kompleksinį video iš 3D animacijos ir filmuotų video vaizdų.
PAYSTRAX PAYSTRAXMokėjimų apdorojimo sistema intenetinėms parduotuvėms bei POS terminalai atsiskaitymams vietoje.
GIEDRILA - birios vatos ekspertai GIEDRILA - birios vatos ekspertaiMes didžiuojamės savo komanda, kurią sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys gilias žinias ir praktinių įgūdžių statybos bei šiltinimo srityse. Mūsų darbuotojų profesionalumas ir atsidavimas darbui garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas bei individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Susisiekite su mumis jau šiandien, kad aptartume, kaip mes galime padėti jūsų namams tapti šiltesniems, ekonomiškesniems ir draugiškesniems aplinkai.
PEW PEW VR ARENA Vilniuje PEW PEW VR ARENA VilniujePewpewvr.lt - viena pažangiausų virtualios realybės pramogų arenų Lietuvoje. Puiki pramoga visoms jūsų šventėms, bet kokio amžiaus žmonėms.