Rėmėjų svetainės

Šiame puslapyje rodomos visos svetainės, kurios turi „Rėmėjo“ statusą. Kaip patekti į šį sąrašą, galite sužinoti paspaudę ČIA

Nemokamų skelbimų portalasRėmėjų nuoroda Nemokamų skelbimų portalasKlaipėdos Skelbimų portalas, kuriame galima visiškai nemokamai talpinti skelbimus, pirkti parduoti, mainyti, vartotojai prisijungę prie vartotojo aplinkos be jokio vargo patalpina naują, atnaujina seną bei panaikina jau nebereikalingą skelbimą. Siunčiami priminimai, apie besibaigiančius skelbimus, siunčiamos žinutės jeigu prie jūsų skelbimo buvo paliktas komentaras.
Valgomos puokstes moterimsRėmėjų nuoroda Valgomos puokstes moterimsIšskirtinės valgomos puokštės moterims! Kuriame valgomas puokštes vyrams, puokštes moterims, puokštes draugei, puokštes mamai, puokštes tėčiui. Rinkitės valgomą puokštę. Valgomos puokštės – unikali, originali bei be galo praktiška dovana. Dovanokime džiaugsmą kartu!
Nemokami baldų skelbimaiRėmėjų nuoroda Nemokami baldų skelbimaiSpecializuota platforma skirta naujų ir naudotų baldų paieškai ir pardavimui. Siekiame suburti didžiausią baldų pardavėjų bendruomenę tam, kad potencialūs pirkėjai galėtų rasti visus baldus vienoje vietoje.
meistras.comRėmėjų nuoroda meistras.comSvetainė meistrams ir ieškantiems meistrų. Išsiųskite nemokamą paklausimą meistrams. Remonto paslaugos, greita meistrų paieška, meistrų katalogas, meistrų skelbimai, patarimai ir kita naudinga informacija. Raskite meistrą greitai, taupykite savo laiką ir pinigus.
Ypatingos kelionėsRėmėjų nuoroda Ypatingos kelionėsKviečiame išbandyti savo jėgas turistiniuose žygiuose kalnuose ir laimę žvejyboje - kelionės skirtos tiems, kam nesvetima kuprinė ir palapinė, kas nesibodi sunkesnių ir ekstremalių sąlygų. Keliauti po Lietuvą, susipažinti su mūsų kultūra ir tradicijomis, pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Į pažintinius - kultūrinius maršrutus, kurie driekiasi gamtos ir istorijos sukurtais takais, kur istorinė aplinka suteikia laiko bei erdvės romantikai, draugystei ir ramybei.
UAB "Elante" - buhalterinės apskaitos paslaugosRėmėjų nuoroda UAB "Elante" - buhalterinės apskaitos paslaugosDuomenų tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Darbo užmokesčio apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Įmonės interesų atstovavimas patikrinimo metu. Pranešimų apie darbuotojų priėmimą-atleidimą paruošimas ir pateikimas Sodrai. Mokestinių deklaracijų rengimas ir teikimas.
Unikalūs dirbiniaiRėmėjų nuoroda Unikalūs dirbiniaiUnikalių rankdarbių parduotuvė, kurioje rasite netik orginalių vienetinių rankdarbių, bet taip pat ir priemonių jiems pagaminti. Parduotuvėje pardavinėjami tiek profesionalų, tiek ir paprastų rankdarbių mylėtojų darbai. Organizuojame įvairius rankdarbių kursus suaugusiems ir būrelius vaikams. Taisome drabužius. Priimame individualius užsakymus.
Elektros instaliacija - Apsaugos sistemosRėmėjų nuoroda Elektros instaliacija - Apsaugos sistemosMūsų veiklos sritys – gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės bei kitų patalpų elektrotechnikos ir apsaugos sistemos darbai. Atliekame: elektros instaliacija; apsauginė - priešgaisrinė signalizacijos; vaizdo stebėjimo sistemas; televizija; kompiuteriniai - telefoniniai tinklai. Didelė darbų patirtis. Dirbame visoje Lietuvoje
UAB Kauno gerbuvis - viskas statyboms ir aplinkotvarkai Rėmėjų nuoroda UAB Kauno gerbuvis - viskas statyboms ir aplinkotvarkai Statybine technika, nuoma, paslaugos; statybinės birios medžiagos; aplinkotvarka; metalo gaminiai; žaliuzės, roletai, vartai, tvoros; vidaus apdaila ir remontas; buitinių nuotekų valymo sistemos ir dar daugiau...